Adrian Marcinkiewicz drugi na mecie .... .....

Pierwsza "Olecka 13" za nami. W zawodach wzięło udział 100 uczestników (w tym 21 kobiet). Dość licznie reprezentowany był powiat olecki (34 osoby). Najlepszy okazał się Daniel Mikielski z Olsztynka, drugie miejsce przypadło Adrianowi Marcinkiewiczowi (reprezentant SKSN Olimpijczyk Olecko), a trzecie Tomaszowi Zarembie z Zambrowa (JW 1747 Suwałki). Na doskonałym 9 miejscu uplasował się najlepszy z reprezentantów naszego powiatu Marek Gulbierz z Kowal Oleckich, który jednocześnie zajął drugie miejsce w kategorii mężczyzn urodzonych do 1963 roku. Wśród kobiet najlepsza okazała się Maria Wojda (23 w ogólnej klasyfikacji!) ) reprezentująca LA OSiR Gołdap, na drugim miejscu uplasowała się Marta Żabicka, a na trzecim Emilia Wołyniec (obie Panie reprezentują Łowców Przygód Gołdap). Najszybszą mieszkanką naszego powiatu okazał się Aneta Sakowska (Drozdowo – Maratonka Grajewo).

Pierwszych dwudziestu pięciu zawodników pokonało dystans 13 kilometrów w czasie poniżej 1 godziny. Zwycięzca przebiegł cały dystans w ciągu 46,16 minut.
Zwycięzcom jak i uczestnikom gratulujemy. Do zobaczenia za rok, albo i wcześniej przy innej okazji.