Arkadiusz Czyż był na JoyRide Bike Festiwal w Kluszkowcach

Byliśmy w Kluszkowcach na JoyRide od 26 do 28 maja. I tak Arek jeździł na trasach w downhillu. Dość poważna gleba była, muszę mniej agresywnie jeździć. Ale tak jestem odważny, i dobry nad trasach. I tam jest 300 marketing. I piękny widok nad górach. Więc rozmawiałem z marketingu. W niedzielę na wystartować się na downhill. Mój znajomy wie że jestem osobą niesłyszących i dobry komunikację. Tak cieszę się w tym. Poczucie tak radosny na JoyRide. I byliśmy spotkanie się z Sonia Skrzypnik i Team Shimano."

Arkadiusz Czyż, niesłyszący mieszkaniec Woli Korzeniowej w ostatni weekend wziął udział w zawodach Joy Ride Bike Festival w Kluszkowcach, wsi w województwie małopolskim, położonej w okolicach Nowego Targu. Arek to pasjonat ekstremalnej jazdy na rowerze tzw. downhill. Jak sam relacjonował portalowi Nasz Szydłowiec, bardzo cieszył się na ten start i jazdę po trasach downhillu. Wspomniał, że zaliczył poważny upadek, który spowodowany był agresywną jazdą Arkadiusza. Głuchoniemy sportowiec wspomniał, że ludzie na trasie wiedzieli o jego niepełnosprawności i doceniają jego komunikatywność i odwagę. Póki co bez większych sukcesów Arkadiusza, ale trzymamy kciuki za kolejne starty i spełniania się w pasji. 


CZYM JEST JOY RIDE BIKE FESTIVAL?

Zawody w 8 dyscyplinach rowerowych, wieczorne premiery filmowe , gigantyczne targi sportowe, pierwsza wycieczka na e-bike’ach i niesamowity widok – to właśnie Joy Ride BIKE Festival! Od 26 do 28 maja 2017 wulkaniczna góra Żdżar w Kluszkowcach gościła amatorów i profesjonalistów, którzy zmagali się  w różnych dyscyplinach rowerowych – od szybkiego zjazdu po podniebne ewolucje. Widzowie natomiast, oprócz podziwiania wyczynów startujących mieli okazję zwiedzić namioty czołowych firm rowerowych, zobaczyć najlepsze filmy sportowe oraz testować topowe modele rowerów. W ramach festiwalu rowerzyści zmierzyli się w 8 dyscyplinach: downhill, enduro, tirol flybag, NS Bikes Pumptrack, Karcher Dual Slalom, Kellys Cyklokarpaty Maraton, Kids Race.

 


		   

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.