Ciekawy turniej w Leśniakowiźnie

W dniu 19 maja 2017r. w Leśniakowiźnie k. Wołomina odbył się turniej piłki nożnej młodsi w wieku 10-12 i młodzieży w wieku 16-18. Pani Dyrektorka Ośrodka Małgorzata Kokocińska poznała nas klub przez Ojca Damiana Bieniaka i Pani chciała zapoznać z naszym klubem, które brał czterokrotnie udział w Lidze Mistrzów w Futsalu i też chciała kontynuować współpracy dla dzieci młodzieży. Nasz klub MKSN zawsze realizuje coś ofertę od kogoś do współpracy dla dzieci młodzieży na turniej piłki nożnej, jest popularny sport w przyszłości i pokolenia po rodzicach, Pani zapraszała nas na turnieju, było cudowne i przyjemne oraz zainteresowanie. W tym turnieju było dwa mecze po 2x15 minuty - 10-12 lat i 16-18 lat. Piłkarze ze szkoły z Leśniakowizny pokonali nasze drużyny młodsi „Mazowsze„ była wysoka porażka 12:1 w tym strzelił bramkę - Gołdyn Jakub, a drugi mecz nasi piłkarze młodzieży „Mazowsze „ wygrali z tym klubem 3:1 w tym strzelili Bieniak - 2 i Kotlarski. Po zakończeniu turnieju była przedstawicielka Burmistrza Wołomina p. Elżbietą Radwan i rozdawała puchary oraz Vice Prezes MKSN p. Eugeniusz Morawski rozdawał proporczyki dzieciom i młodzieży na pamiątkę, szaliki i proporczyk z podziękowaniem za zaproszenie p. Małgorzaty Kokocińskiej, która nas zaprosiła na turniej. Mamy nadzieję ,że będzie rewanż klubu MKSN w Warszawie do zorganizowania tego typu meczów.

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.