Dariusz Łaszczewski wystartował w II Bieg na 10 km w Ząbkowicach Śląskich "10 Ząbkowicka"

W dniu 29 sierpnia 2015 r. ponad 500 zawodników wzięło udział w II Bieg na 10 km w Ząbkowicach Śląskich „10 Ząbkowicka”.  Fenomenem tych zawodów jest niska opłata startowa. Do końca lipca można było złapać cały pakiet za 1zł, więc na starcie pojawiło się 500 zawodników. Jak na małe miasteczko to liczba dość imponująca. Na starcie w deszczowy poranek stanęło prawie 500 biegaczy.
W zawodach wziął udział i ukończył je ŁASZCZEWSKI DARIUSZ – zawodnik klubu ŚWIT Wrocław. Dariusz Łaszczewski uzyskał czas 00:24:34 na 5 km  i czas 00:49:13 na 10 km
Dariusz Łaszczewski miał numer 312 na koszulce.
Każdy z biegaczy otrzymał unikatowy medal złożony z dwóch części – na pierwszej stronie medalu umieszczono napis - II bieg na 10 km w Ząbkowicach Śląskich, a na drugiej stronie medalu -Ząbkowice Śląskie Miasto Krzywej Wieży i Frankensteina.

„Bieganie było bardzo ciekawe, lubię biegać bo to daje dużo radości i satysfakcji, poprawia kondycję,  samopoczucie a udział w takich zawodach to ogromna adrenalina i motywacja do ciągłego udoskonalania i  poprawiania wyników. Zawsze chciałem biegać ale jakoś tak nie było ku temu sposobności, a ta nadarzyła  się rok temu na pierwszej 10 Ząbkowickiej i od tej pory  zamierzam brać udział co roku i co roku zamierzam być lepszy. Co nie jest łatwe bo co roku coraz więcej ludzi wyraża chęć udziału i są to ludzie pełni pasji i woli wygrywania” powiedział Dariusz Łaszczewski.

Dariusz Łaszczewski

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.