Dariusz Wiśniewski wystartował w Newmarket

W dniu 26 marca 2017r. w Newmarket odbyły się zawody kolarskie "Saddle Spiring Sportivite". Dariusz Wiśniewski reprezentował jako klub Colchester Rovers CC. Przejechał na dystansie 120 km i zajął 166 miejsce. Ogólnie brało udział aż 427 zawodników. Zawody były na bardzo wysokim poziomie. Nikt nie odpuścił i każdy walczył o najlepsza lokatę. Trasa 120km pokonał z czasem 5:06:37. Wynik mógłby być lepsze gdyby nie moje urządzenie GPS. Po 76km bateria się wyczerpała i nie bylem w stanie kontrolować swoje tempo. Nie wiedział ile kilometrów zostało jeszcze do mety a także nie wiedział kiedy mam przyspieszyć. Wiec na mecie dojechał 166 miejscu. Inaczej by się potoczyło gdyby GPS działał bo wtedy wiedział kiedy przyspieszyć do mety. Najważniejsze ze zbierał nowe doświadczenie i dał rade. To był moje pierwsze zawody w tym sezonie. W najbliższym czasie mam zaplanowane na różne zawody i wierze ze wynik będzie lepszy niż poprzedni.