DODATKOWE i KOREKTA - Konsultacja kadry narodowej w piłce nożnej kobiet w Pruszkowie
Polski Związek Sportu Niesłyszących w Lublinie informuje, że odbędzie się Konsultacja Kadry narodowej Niesłyszących
w piłce nożnej kobiet w dniach 07.12.-10.12.2017r. w Pruszkowie
Zbiórka uczestników - dnia 07.12.2017r. do godz.18.00 w Hotelu „ComfortBiznes”,
ul. B. Prusa 1 w Pruszkowie
Zakończenie konsultacji - dnia 10.12.2017r. po obiedzie
Wyżywienie i zakwaterowanie – Hotel „ComfortBiznes”, ul. B. Prusa 1 w Pruszkowie
Trening – Hala MZOS, ul. Bohaterów Warszawy 4 w Pruszkowie, natomiast zajęcia wynajem obiektów
(hala, stadion, odnowa biologiczna)
Trener kadry koordynatora - p. Opaczewski Aleksander
Asystent trenera - p. Rafalska Katarzyna
Asystent trenera - p. Szulc Adam
Obsługa techniczna - p. Morawski Eugeniusz
Masażysta - Lasota Katarzyna
Potwierdzenia proszę wysyłać do kierownika sekcji piłki nożnej na email: pilkanozna@pzsn.pl i tonko70@gmail.com
do 30 listopada 2017 r. do godz. 23:59
PZSN pokrywa koszty podróży.
Uwaga!
Na konsultacje zabieramy:
- zawodniczki posiadają ze sobą aktualne badania lekarskie,
- zawodniczki powinni posiadać niezbędny sprzęt sportowy,
- zawodniczki Kadr Narodowych na konsultacje lub zgrupowanie jako reprezentacji Polski obowiązkowo
noszą stroje treningowe z logiem PZSN i z naszytym godłem na piersi.
Uczestniczki konsultacji:
Lp
|
Nazwisko i imię
|
Klub
|
1
|
Althoff Emilia
|
Pomorze Gdańsk
|
2
|
Aumiiller Wiktoria
|
Spartan Lublin
|
3
|
Baranowska Ewa
|
Mazowsze Warszawa
|
4
|
Boćkowska Agnieszka
|
Mazowsze Warszawa
|
5
|
Dampc Agata
|
Mazowsze Warszawa
|
6
|
Jacyna Ewa
|
Świt Wrocław
|
7
|
Kaczmarczyk Joanna
|
Mazowsze Warszawa
|
8
|
Kaczmarczyk Marta
|
Mazowsze Warszawa
|
9
|
Kopińska Julia
|
Spartan Lublin
|
10
|
Kuśmierek Anna
|
Świt Wrocław
|
11
|
Kuźniak Izabela
|
Odra Racibórz
|
12
|
Liścioch Ewa
|
Bagry Kraków
|
13
|
Łasicka Klaudia
|
Świt Wrocław
|
14
|
Maziarz Lidia
|
Mazowsze Warszawa
|
15
|
Mucha Katarzyna
|
Mazowsze Warszawa
|
16
|
Nowak Krystyna
|
Mazowsze Warszawa
|
17
|
Pasicz Kinga
|
Spartan Lublin
|
18
|
Sieko Olga
|
Mazowsze Warszawa
|
19
|
Siwek Justyna
|
Korona Szczecin
|
20
|
Suchorowska Paulina
|
Mazowsze Warszawa
|
21
|
Zalewska Marta
|
Świt Wrocław
|
Rezerwowe:
1
|
Dampc Karolina
|
Mazowsze Warszawa
|
2
|
Hoffa Katarzyna
|
TON Poznań
|
3
|
Jagodzińska Alina
|
TON Poznań
|
4
|
Kaczmarczyk Agnieszka
|
TON Poznań
|
5
|
Komander Michaela
|
Odra Racibórz
|
6
|
Kowalczyk Agnieszka
|
Świt Wrocław
|
7
|
Kultys Jolanta
|
Spartan Lublin
|
8
|
Pawłowska Agnieszka
|
Świt Wrocław
|
9
|
Prusinowska Paulina
|
TON Poznań
|
10
|
Wojtkiewicz Karolina
|
MIG Gliwice
|