Dominika Mateuszczyk (Bolek) złoty medal w Płocku

Judocy Legionowskiego Towarzystwa Sportowego udanie rywalizowali w rozegranych 6 czerwca Pucharze Polski Judo Masters i Mistrzostwach Płocka w Judo. Reprezentacja Legionowa, licząca ośmiu zawodników powyżej 30 lat (tzw. mastersów) oraz troje juniorów i jedną młodziczkę przywiozła siedem medali

Nasze reprezentantki mimo swojego debiutu okazały się bezkonkurencyjne i zdobyły wspaniałe puchary za pierwsze miejsca w swoich kategoriach (M1) Dominika Mateuszczyk i (M3) Anna Tomaszewska. Złoty medal zdobył również podopieczny trenera Wojciecha Augustynowicza – Krzysztof Bliżewski (M7). Srebro wywalczyli Włodzimierz Bobrek (M7) oraz Zbigniew Więckowski (M4), a brąz Wiesław Walasiewicz (M3). Po dramatycznych walkach na piątych miejscach uplasowali się Jacek Rathe (M4) i Andrzej Głowacki (M3). W gronie młodziczek Olimpia Walasiewicz wywalczyła brązowy medal. Juniorzy Piotr Filipek, Mateusz Głowacki I i Dawid Więckowski uplasowali się tuż za podium.