Euro Deaf 2015: Wysoka porażka Polaków

Polska przegrała z Irlandczykami swój pierwszy mecz grupowy podczas mistrzostw Europy Głuchych w Piłce Nożnej mężczyzn.

0:6 – 80’ Dudley
Żółte kartki: Wanot Karol i  Marcin Wróbel  (Polska) - Maher (Irlandia)

Składy:
Karol Wanot – Sebastian Guz (86’ Marek Homa), Piotr Ozóg, Filip Gałązka (60’ Marcin Wróbel), Jan Paczyński,
Mateusz Borucki, Dominik Fąs, Marcin Śmigasiewicz, Arkadiusz Szałyga, Damian Bieniak, Łukasz Wróbel.

Relacja meczu Polska-Irlandia
  5’ – 0:1 dla Irlandii. Gol Maguire
21’ – Żółta kartka dla Karola Wanota za faul technicznego
22’ – Karny dla Irlandii. Wanot obronił z rzutu karnego i Young wystrzelił piłkę w
drugiej próbie na bramkę.
26’ – Atak Polaków, ale obrona Irlandczyków nie pozwalają nasze szanse Polski
28’ – Rzut różny dla Irlandczyków i wykonywane przez Watsona, ale nie ma poważnego zagrożenia dla polskiej drużyny.
30’ – Uderzał Irlandczyków.
33’ – odnowiona zakątek Irlandii. Wykonywane przez Watsona. Ale polska obrona czyści. Wynik jest bardzo dobry dla Polski.
         Irlandzki bramkarz opuścił swój cel. Polska stara się rozstrzygnąć zdalnie strzał. Piłka poszliśmy obok celu.
35’ – Uderzał nogą Polaków. Odległość 30 metrów do bramy.
36’ – Żółta kartka dla Maher (Irlandia)
37’ – Obie drużyny grają z dużej kontaktu cielesnego
39’ – Paczyński próbował doprowadzić piłkę do bramki Irlandczyków. Pomyślne zakończenie było zapobiec przez obronę.
42’ – Polska jest bramą Irlandzki ale częściej bliżej. Nieśmiałe próby są jednak tłumione przez obronę równej Irlandczyków.
44’ – Rzut różny dla Polski. Wykonywane przez Bieniak. Zastrzelony przez Gałązki, bramkarz Walsh może łatwo trzymać piłki.
45’ – Sędzia doliczył 3 minuty
45+3 min. – Dobra obsada szansa dla Łukasza Wróbla, ale bramkarz Walsh na szczęście
45+4 min. – Rzut wolny dla Irlandczyków. Polski bramkarz uderza piłkę do własnej bramki.
45+ 4 min. – 0:2 dla Irlandii. Rzut wolny dla Irlandczyków. Polski bramkarz uderza piłkę do własnej bramki.
45+5 min. – koniec pierwszej połowy.
45 min. – Polacy odgrywają coraz obraźliwe. Polska wzywa ponownie do bramki Irlandczyków. Wysiłki nie zostały nagrodzone aż do teraz.
46’ – Rozpoczęła się druga połowa.
49’ – Rzut wolny dla Polski. Wykonywane przez bramkarza. Piłka przechodzi tuż przed polskiej drużyny. Kontra szansa,
         nie może korzystać z Polaków.
50’ – Pierwsze dobrą okazję punktacji dla Polski. Jednak piłka przeszła nad poprzeczką.
53’ – W grze role się zmieniły. Polska gra defensywnie i Polska odgrywa coraz większą ofensywę.
54’ – Świetny sposób dla Irlandii. Piłka poszliśmy obok celu.
55’ – Innym doskonałym sposobem dla Irlandii. Irlandia jest z powrotem w grze. Polski bramkarz Wanot musi zrobić to jeszcze raz więcej.
59’ – Rzut wolny dla polski
60’ – z boiska schodzi Filip Gałązka, a zastąpił go Marcin Wróbel
61’ – Rzut wolny dla Irlandii. Został zatrzymany przez obronę Polski.
63’ – Zmiana w Irlandii. Młode liście odtwarzania. Cosgrave przychodzi na niego.
65’ - Bardzo dobra okazja, aby zdobyć dla Irlandii. Połączenie grać z Maguire z Watsonem, ale Śmigasiewicza miał między stopą.
66’ – Irlandczyk strzał z drugiego rzędu
67’ – Dobre połączenie gra Bieniak z Fąs.
68’ – Odnowiona okazja punktacji dla Irlandii. Cosgrave na bramkę. Wanot bramkarz musi interweniować.
71’ – 0:3. Gol dla Irlandii. Strzał odległość od bramki 30 metrów. Piłka wyszła na prawym rogu bramki Polski.
72’ – 0:4. Gol dla Irlandii. Watson dryblował do Maguire. Maguire sprawia, że ??cel.
73’ – 0:5. I znów Maguire. Gol dla Irlandii.
75’ – Gra została wznowiona w tempie. Irlandia ponownie przed bramą Polski.
76’ – Rzut różny dla Irlandii. O'Donnell dostaje piłkę prawidłowo i dlatego polska obrona może załagodzić sytuację.
79’ – Odnowiona szansa punktacji dla Irlandii. Ale piłka jest zablokowany Wanot.
80’ – 0:6. Gol dla Irlandii. Dudley ma skierował piłkę nad głową bramkarza do bramki.
82’ - Znowu dobre możliwości punktacji dla Irlandii. Wanot w spokoju pod bramką - Lattenreffer.
84’ – Rzut różny dla Irlandii. Maher kieruje piłkę w kierunku bramki, Wanot wciąż uderza go.
85’ – Zmiana. McKee wychodzi i przychodzi Lowney
86’ – Zmiana. Sebastian Guz wychodzi i  przychodzi Marka Homa na murawę
87’ – Znak życia z Polski. Jan Paczyński na bramkę. Ale piłka przechodzi dalej.
90’ – Polska wciąż stara się osiągnąć cel.
90+3’ - Żółta kartka dla Marcina Wróbla.
90+3’ – Rzut wolny dla Irlandii.
94+4’ – Koniec meczu !