Żółta kartka: Agnieszka Boćkowska (47’)
Składy:

Niemcy: Christina Gebhard - Laura Bovermann, Fatma Alkan, Nina Schlindwein (53’ Pia Horsthemke), Jana Rerich (82’ Julia Mueller), Laura Moller, Christina Dankworth (46’ Julia Oefele), Melissa Gracic, Luise Brodner, Stefanie Krausen, Claire Alfes.

Polska: Julia Kopińska – Ewa Jacyna (Kupisz), Beata Kaczmarczyk, Joanna Kaczmarczyk, Agnieszka Boćkowska, Emilia Althoff, Karolina Wojtkiewicz (46’ Katarzyna Rosołowska), Paulina Margiewicz (86’ Marta Zalewska), Justyna Siwek, Karolina Dampc (59’ Jolanta Kultys), Marta Kaczmarczyk

Sędzia: Riem Husajna, Sina Diekmann i Saskia Geweke. Techniczny – Wiebke Fischer.

Relacja meczu Polska-Niemcy
0 min. – Pogoda pochmurno i 17 stopni
0 min. – Początek ceremonii otwarcia jest opóźniony
0 min. – Zespoły wykorzystać okazję do zdjęć grupowych z maskotką „Hanno”
0 min. – Zespoły są mile widziane
0 min. – po ceremonii otwarcia i teraz jest gotowy i czekamy na początek gry
0 min. – mecz prowadzony sędzia główny FIFA Rem Husajna
0 min. – Obie drużyny wpisanych towarzystwie dzieci na polu
0 min. – hymny narodowych Polski i Niemiec
1’ – Arbiter Riem Hussein gwizdki do gry
3’ – Rzut różny dla Niemiec. Kolejne odbicia Laura Moller podchodzi bramkę
6’ – znowu rzut różny dla Niemiec. Cristina Dankworth wykonuje rzut różny, ale nagłówek Laura Bovermann nie stanowi
zagrożenia dla polskiej bramkarza.
8’ – Pierwszym celem Polski Marta Kaczmarczyk, jednak daleko w niemieckim cel
11’ – 1:0. Gol dla Polski. Agnieszka Boćkowska strzeliła 20 metrów !!!
16’ – 1:1. Gol dla Niemiec. Po ładnej podanie od Stefanie Krausen zwerbowany Melissa Gracic
24’ – 1:2. Gol dla Niemiec. Traumpass Laury Moller po prawej stronie Louise Brodner podnosi piłkę z ostrego kąta na zewnątrz
        zmienił bramkarka Julia Kopińska
28’ – Justyna Siwek strzał na bramkę Niemców, ale piłka został niedozwolona
30’ – Rzut wolny z lewej strony Laura Moller pochodzi z ostrego kata, aby strzelała. Tylko w boczną siatkę. Niemcy zabawny
        nadwagi przez pierwsze pół godziny
32’ – Korner Cristina Dankworth. Piękny strzał Claire Alfes, ale polska bramkarka trzyma w dobrą piłkę
42’ – Po podaniu Agnieszki Boćkowskiej do Justyny Siwka strzał trafia do niemieckiej bramki
45’ – koniec pierwszej połowy i Niemcy prowadził 2:1
46’ – zmiana Cristina Dankworth / Julia Oefele
46’ – zmiana Karolina Wojtkiewicz / Katarzyna Rosołowska
46’ – początek drugiej połowy gry
47’ – Żółta kartka dla Agnieszki Boćkowskiej
51’ – 1:3 dla Niemiec. Zamieszanie w polskim polu karnym. Faul Bovermann, Melissa Gracic strzela na bramkę z bliskiej
        odległości
53’ – zmiana Nina Schlindwein / Pia Horsthemke
58’ – ręka niemieckiej Pia Horsthemke blisko pola karnego i Justyna Siwek bierze bezpośredniego rzutu wolnego, ale leci
        bezpośrednio do rogu
59’ – zmiana Karolina Dampc / Jolanta Kultys
62’ – Po podaniu Katarzyna Rosołowska ogromna szansa na bramkę, ale kładzie piłkę na pasku
68’ – Strzał Agnieszki Boćkowskiej z 20 metrów na bramkę niemieckiej
69’ – Polki nadal zwiększać ciśnienie. Szansa na bramkę Marty Kaczmarczyka, ale tylko w boczną siatkę
74’ – Ponownie uruchomiony Marty Kaczmarczyk sama na niemieckiej bramki, ale Cristina Gebhart klaruje się w czasie
        w polu
78’ – Niemka Bramkarka Cristina Gebhard bawi się dobrze, a nagle kłęby Katarzyny Rosołowskiej w ostatniej chwili
82’ – zmiana Jana Rerich / Julia Mueller
84’ – Po podaniu Laura Moller wdłuż bramki i mocny strzał Melissa Gracic o włos w bramkę polskiej
86’ – zmiana Paulina Margiewicz / Marta Zalewska
90’ – dodatkowy czas 4 minuty
90+2’ – 1:4 dla Niemiec Melissa Gracic strzeliła po podaniu dlugim od Claire Alfes
90+4 – Koniec meczu ! Polska-Niemcy 1:4  :(