Żółte kartki: Marcin Wróbel (27’), Jan Paczyński (61’), Damian Bieniak (70')

Polska: Tomasz Orłoś – Marek Homa, Piotr Ożóg, Marcin Wróbel, Marcin Śmigasiewicz, Sebastian Guz (46’ Arkadiusz Szałyga), Dominik Fąs, Łukasz Wróbel, Jan Paczyński, Damian Bieniak (89’ Paweł Domurat), Damian Gajda

Węgry: Berdi, Jakab, Szilveszter Nemes, Huszar, Araczki, Norbert Nemes, Pfeifer, Labas, Attila Nemes, Dalanics, Fajger

Relacja meczu Polska-Węgry
1’ – Początek gry.
2’ – mecz został przerwany na krótko przed bump polskiego ofensywnego człowieka
3’ – Węgry na początku obaj gracze doszli do linii bazowej dla każdego przypadku. Polak spada z ręką na piłkę. Węgrzy
      skarżą o rękę, ale sędzia pracuje, ale Polska obrona człowieka leżącego na ziemi
6’ – Rzut różny dla Węgier. Bramkarz Orłoś na krawędzi. Polski napastnik na spalonym
10’ – Węgrzy w tej grze, można skupić się na czymś obserwacji taktyki. Jest zdezorientowany gry w środku pola, którzy
        mogą od czasu do czasu przeforsować przed bramą. Tak tworzy się teraz, aby Polska na ziemię
11’ – Berdi stracił na pięści piłkę
12’ – Tylko wcześniej opisywany atrakcją gry obecnie tworzy maskę „Rugby” Dominika Fąs
14’ – 0:1 dla Węgier. Gol Szilveszter Nemes. Po dośrodkowaniu bramkarz Orłoś jest przezwyciężyć i Nemes potrzebuje
       tylko sieci
16’ – Węgrzy wyłowić różny. Piłka ląduje w obszarze niekorzystnym, że nikt nie widzi go więcej. Polak może być wyjaśnione
18’ - Zamiennik Arkadiusz Szałyga porusza obecnie ponad polskiej drużyny. Węgry po prostu zdecydowanie bardziej na spuście
20’ – Wielka szansa dla Polski w kontrataku. Łukasz Wróbel napędza się po lewej stronie linii środkowej przed bramy.
        Ale Berdi na nogach
22’ – Odnowiona kontra główną szansą dla Polski. Ta sama procedura jest przez czas Jan Paczyński. Berdi usunięty tylko rzut
        różny.
24’ – Polska opiera się na starych., dobrych taktycznych pomocą Konterns. To działa bardzo dobrze. Tym razem ponownie
        Wróbel w górę i daleko po lewej na dobre przekątnej przełęczy. Ale Wróbel przedstawia go w ostatnich kilku metrów do
        daleko i można tylko wybrać się rzut. Wtedy było ponad przypadek
27’ – Żółta kartka dla Marcina Wróbla po Węgrzy prosto przedostatni obrońca. Niektórzy widzowie domagają się więcej niż żółty,
        ale głęboko upomnienie przedstawione sędziego raz wykonane
28’ – Rzut wolny Pfeifer 25 metrów tuż nad prawym rogu bramki
31’ – Fajger przechodzi do Sz. Nemes. Wtedy traci piłkę rosnących przed polskim obrońcy.
32’ – Ta gra jest bardzo agresywny
36’ – Rzut różny dla Węgier. Norbert Nemes przychodzi do głowy, ale nie zbudować najlepszą ciśnienie
41’ – Szczególnie jest tylko pomocnik żarty i leczenie kontuzji
43’ – 1:1. Gol Łukasza Wróbla. Wyrównanie dla Polski. Łukasz odbicie popycha następnie upadłego bramkarza do siatki
44’ – 10000 procent szansa Sz. Nemes po prostu zawiedli. Dobry strzał, ale Orłoś odbił i Nemes potrzebuje impuls. Zaprzeczył,
        by Orłoś i ponownie strzelał a następnie wypycha wysiłku przejść od celu
45’ – Gra jest zdominowany przez pomocnika przekomarzania. Było kilka możliwości. Te kilka możliwości, jednak były bardzo
        niebezpieczne. Aktywny zespół byli Węgrzy. Polski zespół się bardziej na kontratak
46’ – koniec pierwszej połowy

46’ – zmiana Sebastian Guz / Arkadiusz Szałyga
46’ – początek drugiej połowy
46’ – sprytny i nowy substytutem Arkadiusz Szałyga próbował te same razy w prawo ponad z 25 metrów
47’ – Po wielokrotnie Marcin Wróbel pokład ciężko złapać kopa w zamian za niewielką na niego. Wątpliwe. Sedzia czuje się
        bezpieczny, ale tak powoli traci kontrolę nad grą
49’ – W ofensywnej pojedynku Łukasza Wróbla z Huszar zostanie pobity ręce w twarz. W kolejnym faulem Huszar dostaje wolnego
50’ – Przed wznowieniem gry odnowiona. W pojedynku powietrza Ungar jest ranny na ziemi.
54’ – 2:1. Gol dla Polski. Strzelcem bramki Jan Paczyński. Długie ujęcie, on przynosi pod miejscu w lewym rogu. Spojrzał trwałe,
        ale przez mokrej ziemi piłka była zbyt silna, aby strzelał 20 metrów do Berdi.
61’ – Rzut różny dla Polski. Bieniak przynosi krótkiej piłki czysto. Nagle Paczyński przyznał żółtą kartką. Rzut różny powtarzany.
        Ale przyniósł nic
63’ – 3:1. Gol dla Polski. Ponownie Jan Paczyński. Ponownie też długo strzał akcentami. Berdi znów bezradny
65’ – Zmiana Piper / Nemeth
67’ – Czerwona kartka dla Norberta Nemes. Łukasz Wróbel prowadzi po lewej stronie. Wystarczy skoczony przez Nemes.
        Następnie odzyskuje Nemes, że nic się nie stało. Następnie sędzia drugi raz. Bramkarz nie opłaci
70’ – Następnie na 30 metrów Dominik Fąs po usunieciu Huszar i żółta kartka dla Huszar. W następnym beczenie żółta kartka dla
        Damiana Bieniak
71’ – Zmiana Fajger / Kiss
72’ – Wreszcie rzut różny dla Węgier. Węgrzy pod polską obronę, ale usuwane.
76’ – Rzut różny dla Węgier. Bezskutecznie. Przed wznowieniem gry
79’ – Rzut wolny dla Polski. Pomocnik towarzyszy załącznikami i regularnych strat kulkowych
81’ – Silny strzał z 25 metrów Nemeth. Orloś jezt zbyt daleko. Piłka trafia do poprzeczki i odbija się.
82’ – Fąs jest wysyłany sam na drodze. Strzał został zablokowany, ale tylko przez węgierskiego obrońcy w polu karnym z pieknym
        wślizgiem
85’ – Luźne bezpiecznego powrotu ziemi polskich od odnalazł. Kontratak. Korner i kopał na wyzwanie od prawej tylnej Huszar
86’ – Krótki rzut wolny z 25 m w połowie lewym. Następnie Atlila Nemes interweniuje w stylu „Rambo”. Bramkarz nie trafia lewym
       kącie
88’ – Borucki próbował go z drugiego rzędu. Strzał wyglądał dobrze
89’ – Zmiana Damian Bieniak / Paweł Domurat
90’ – Żółta kartka Jakab i doliczony 3 min.
90+2’ – Łukasz Wróbel ponownie dwa razy przeminęło
90+3’ – 3:1. Koniec meczu. Mecz był negatywny, że gra w drugiej połowie było bardzo niesportowe.