Euro Deaf Volley: 4 dzień - Siatkówka mężczyzn_1

Zmienne nastroje w ekipach biało-czerwonych. Niestety dzisiaj mężczyźni mimo prowadzenia kilkoma punktami w pierwszym i drugim secie przegrali z drużyną Włoch w stosunku 0:3 (16:25, 21:25, 19:25). Wszystko szło dobrze w pierwszej połowie seta, później traciliśmy seria kilka punktów i przegrywaliśmy. Dobrze funkcjonowała nasza zagrywka, dobre zawody rozgrywał Dawid Puszczyński, nie funkcjonował jednak dobrze nasz atak. Po kilku nieudanych próbach załamaliśmy sie i przegraliśmy spotkanie.

Skład: Mariusz Kocon, Grzegorz Łuszczewski (kapitan), Tomasz Miśkiewicz, Dawid Puszczyński, Jakub Kupczałojć, Jakub Miśkiewicz, Artur Langos (libero) oraz Jacek Kalinowski, Jacek Patola, Slawomir Szałyga. Jutro o 9:30 nowy mecz z drużyną Turcji.