Euro Deaf Volley: 5 dzień - Porażka siatkarek z Ukrainą

O godzinie 14:30 na boisko wyszły kobiety. Zmierzyły sie z wyżej notowanym zespołem Ukrainy. Lepiej mecz zaczęły Ukrainki, które objęły prowadzenie 2:8, później gra punkt za punkt i przegrana naszych zawodniczek. W trzecim secie gdy wydawało sie juz, ze mecz zbliża sie ku końcowi, zebrały sie do heroicznej walki i mimo dwu, trzy punktowego prowadzenia rywalek, doprowadziły do remisu i przechyliły seta na swoja korzyść. Do rozstrzygnięcia potrzebny był czwarty set, w którym górą była Ukraina.

Polska - Ukraina 1:3 (17:25, 18:25, 25:23, 16:25)

Polska: Lidia Maziarz, Edyta Kucharska (kapitan), Pamela Łuszczyńska, Karolina Kuba, Barbara Kołtun, Monika Szarowolec, Agnieszka Szczepska (libero) oraz Anna Tylki, Paulina Suchorowska, Aldona Kramek

Taka gra jest jednak dobra prognoza przed jutrzejszym meczem z Holandia o godzinie. Mężczyźni zagrają z gospodarzami Francja o godzinie 17:30. Dzisiaj trenujemy w godzinach meczowych i poza tym cały dzień odpoczywamy i analizujemy nasze błędy i grę rywali. Trzymajcie za nas kciuki!