Futsalowcy z Polski awansowali do finału mistrzostw Europy Głuchych !!!

W dniach 17-20 listopada 2017 Reprezentacja Polski osób Niesłyszących w Futsalu pod wodzą Trenerów Piotra Ożoga i Macieja Karabasza wyjechała na Eliminacje do Mistrzostw Europy w Futsalu do Oslo (Norwegia). Cel przed eliminacjami był jasny - Awans na Mistrzostwa Europy. W pierwszym meczu Polska przegrała z Reprezentacją Rosji 10-5, która obecnie jest na 1 miejscu w rankingu. W tym meczu pokazaliśmy się z dobrej strony i drużyna która jest mieszanką rutyny i młodości będzie walczyć z pozostałymi drużynami o 2 miejsce w klasyfikacji końcowej. W drugim spotkaniu, które zostało rozegrane tego samego dnia, Reprezentacja Polski grała z gospodarzami turnieju Norwegią i mecz zakończył się remisem 4-4 przy dwukrotnym prowadzeniu Polaków. W ostatnim meczu eliminacji zmierzyliśmy się z Reprezentacją Cypru z którym  wygraliśmy  17 do 0. W końcowej klasyfikacji dzięki lepszemu bilansowi bramek zajęliśmy 2 miejsce a tym samym zrealizowaliśmy postawiony cel – AWANS na Finały Mistrzostw Europy w Futsalu, które odbędą się za rok w Finlandii. Za nami lekcja futsalu i cenne doświadczenie a przed nami dużo pracy na zgrupowaniach i wierzymy że będziemy jeszcze lepiej Reprezentowali Polskę na arenie międzynarodowej. #TrzymajcieKciuki.

Podsumowanie wyniki meczy mężczyzn w dniach 18-19 listopada 2017r. w Oslo