I Konsultacja Kadry Narodowej w Siatkówce Mężczyzn w Lublinie - ZMIANA NAZWISKA
Zarząd Polskiego Związku Sportu Niesłyszących w Lublinie informuje, że I Konsultacje Kadry Narodowej w Siatkówce Mężczyzn
przygotowawcze przed 10.Mistrzostwami Europy Głuchych w Siatkówce „PARYŻ/Francja’2015” w Lublinie odbędzie się
w dniach 27.11.-30.11.2014r.
Wyżywienie i zakwaterowanie – Hotel „LWÓW”, ul. Bronowicka 2, natomiast zajęcia wynajem obiektów
(hala, basen, sauna, odnowa biologiczna)
Zbiórka uczestników - dnia 27.11.2014r. do godz.18.00 w Hotelu „LWÓW”
ul. Bronowicka 2 w Lublinie
Zakończenie konsultacja - dnia 30.11.2014r. po obiedzie
Trener kadry koordynatora - p. Chyl Mateusz
Asystent trenera - Kownacki Mateusz
Obsługa techniczna - p. Włodarczyk Tomasz
Masażysta - p. Lemiesz Grzegorz
UCZESTNICY KONSULTACJA
Lp
|
Nazwisko i imię
|
Klub
|
Potwier
dzenie
|
Audio
gram
|
Pasz
port
|
Uwagi
|
1
|
Brzozowiec Grzegorz
|
Spartan Lublin
|
|
|
|
|
2
|
Gasiewicz Adrian
|
Wiosło Szczecin
|
|
|
|
|
3
|
Chołuj Grzegorz
|
Warmig Olsztyn
|
|
|
|
|
4
|
Czaplicki Sebastian
|
Warmig Olsztyn
|
|
|
|
|
5
|
Kupczałojć Jakub
|
Warmig Olsztyn
|
|
|
|
|
6
|
Opęchowski Krzysztof
|
Warmig Olsztyn
|
|
|
|
|
7
|
Łuszczewski Grzegorz
|
Spartan Lublin
|
|
|
|
|
8
|
Miśkiewicz Jakub
|
ŁKSG Łódź
|
|
|
|
|
9
|
Miśkiewicz Tomasz
|
ŁKSG Łódź
|
|
|
|
|
10
|
Morawski Tomasz
|
IG Warszawa
|
|
|
|
|
11
|
Orzeł Tomasz
|
Warmig Olsztyn
|
|
|
|
|
12
|
Patoła Jacek
|
Świt Wrocław
|
|
|
|
|
13
|
Puszczyński Dawid
|
ŁKSG Łódź
|
|
|
|
|
14
|
Szałyga Sławomir
|
Spartan Lublin
|
|
|
|
|
15
|
Czepulonis Maciej
|
Wiosło Szczecin
|
|
|
|
|
16
|
Pietrzykowski Rafał
|
Wiosło Szczecin
|
|
|
|
|
Prosimy o potwierdzenie udziału do 26.11.2014r. na email: siatkowka@pzsn.pl
REZERWOWI
Lp
|
Nazwisko i imię
|
Klub
|
Potwier
dzenie
|
Audio
gram
|
Pasz
port
|
Uwagi
|
1
|
Kalinowski Jacek
|
Warmig Olsztyn
|
|
|
|
|
2
|
Kocon Mariusz
|
Warmig Olsztyn
|
|
|
|
|
3
|
Gołacki Michał
|
Res-Gest Rzeszów
|
|
|
|
|
4
|
Kupisz Tomasz
|
Spartan Lublin
|
|
|
|
|
5
|
Maciejewski Piotr
|
ŁKSG Łódź
|
|
|
|
|
6
|
Langos Artur
|
ŁKSG Łódź
|
|
|
|
|
7
|
Pietrzykowski Rafał
|
Wiosło Szczecin
|
|
|
|
|
8
|
Szarowolec Tomasz
|
ŁKSG Łódź
|
|
|
|
|
9
|
Wiśniewski Andrzej
|
ŁKSG Łódź
|
|
|
|
|
10
|
Szyszka Jarosław
|
Odra Racibórz
|
|
|
|
|
11
|
Wanot Karol
|
Odra Racibórz
|
|
|
|
|
UWAGA! Zwrot kosztów podróży.
Uwaga!
Na zgrupowaniu zabieramy:
- Zawodnicy posiadają ze sobą aktualne badania lekarskie,
- Ubranie i obuwie sportowe (na kation, halę i w terenie),
- Zawodnicy zobowiązani się do zabrania ze sobą obuwia terenowego i stroju kąpielowego,