I Konsultacja Kadry Polski Piłkarek w Bydgoszczy

W czwartek 28 maja br. nasze zawodniczki Kadry Piłki Nożnej Kobiet przyjechały przed 18 tej do w hotelu „ZAWISZA„ w  Bydgoszczy na drugą Konsultację Kadry Narodowej w Piłce Nożnej przygotowująca przed Mistrzostwami Europy Głuchych w Hanowerze (Niemcy) w dniach 14-27 maja 2015r. Była komplet piłkarek ekipy oraz trenerzy oraz masażystą i kierownik sekcji PN Kobiet PZSN. Wszyscy zawodniczki na konsultacji przebywali w hotelu „ZAWISZA„ w Bydgoszczy. Po przyjazdy dnia 28 maja trener zrobił i prowadził pierwszy trening rożne taktyki i przygotował przed meczem sparingowym z START Pruszcz w dniu 29 maja w Pruszczu. W drugim dniu 29 maja rano asystentka i masażysta prowadziły rozgrzewki , po godzinę poszedłby na boisko trener podsumował i przygotował na mecz sparingowy na popołudnie.

 
Kadra Polski Kobiet PZSN – START Pruszcz 4:1 (1:0)
Bramki :
32min. - Kaczmarczyk Beata       asysta Kaczmarczyk Marta
53 min. - Boćkowska Agnieszka   asysta Kaczmarczyk Marta
62 min. - Łasicka Klaudia            asysta Wojtkiewicz Karolina
70 min. - Wojtkiewicz Karolina
81 min. - nr. 21

Składy : Kopińska Julia (46min. Nowak Krystyna, 75min. Kowalczyk Agnieszka)- Kupisz-Jacyna Ewa (25 min. Zalewska Marta, 62min. Hoffa Katarzyna), Althoff Emilia (60min.Wojtkiewicz Karolina), Kaczmarczyk Joanna kpt., Boćkowska Agnieszka (58min. Kultys Jolanta), Rosołowska Katarzyna (46min Pyskło Natalia, 75min Einsporn Katarzyna), Łasicka Klaudia, Siwek Justyna (80min. Cichy Paulina), Margiewicz Paulina (46min. Kaczmarczyk Agnieszka), Kaczmarczyk Marta (68min. Dampc Agata), Kaczmarczyk Beata.

Po meczu sparingowym i po kolacji trener zrobił wykład co było na meczu sparingowym, piłkarki obserwowały filmy meczu sparingowy.

W trzecim dniu 30 maja trener zrobił dużo wskazówek jak przeprowadzić taktyki oraz schematy podań podczas gry i rzuty wolnych oraz autu.

W czwartym dniu 31 maja br. był ostatni trening widocznie piłkarki poprawiły techniczne i taktyki oraz schematy gry. Po treningu i poszły na obiad i wszyscy wyjechały do swoich domów.

Następnie trzecia konsultacja Kadry odbędzie się w dniach 11-14 czerwca w Wągrowcu.

 
Opracował i Foto: 
Morawski Eugeniusz – Kierownik Sekcji PN Kobiet PZSN

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.