I Zgrupowanie Kadry Narodowej Lekkoatletyki w Spale
Zarząd Polskiego Związku Sportu Niesłyszących w Lublinie informuje, że I Zgrupowanie Kadry Narodowej Lekkoatletyki przygotowawcze przed 5.Halowym Mistrzostwami Europy Głuchych w Lekkoatletyce „TORUŃ’2016” i przed 3.Mistrzostwami Europy Głuchych Juniorów „KARSLRUHE’2016” w Spale odbędzie się w dniach 25.09.-03.10.2015r.
Wyżywienie i zakwaterowanie – Hotel „COS”, ul. Mościckiego 6, natomiast zajęcia wynajem obiektów
(stadion, hala, park, basen, sauna, odnowa biologiczna)
Zbiórka uczestników - dnia 25.09.2015r. do godz.18.00 w Hotelu „COS”,
ul. Mościckiego 6 w Spale
Zakończenie zgrupowania - dnia 03.10.2015r. po śniadaniu
Trener kadry koordynatora - p. Jakubowska Regina
Trener - p. Jaros Marek
Trener - p. Sokół Jerzy
Trener - p. Świszcz Mariusz
UWAGA! Zwrot kosztów podróży.
UCZESTNICY ZGRUPOWANIA
Lp
|
Nazwisko i imię
|
Klub
|
Potwier
dzenie
|
Audio
gram
|
Paszport
|
Uwagi
|
1
|
Brzezicka Natalia
|
Sprint Sławno
|
|
|
|
|
2
|
Kaczor Marta
|
Olimp Wejherowo
|
|
|
|
|
3
|
Nowaczyk Natalia
|
Sprint Sławno
|
|
|
|
|
4
|
Przybył Karolina
|
Świt Wrocław
|
|
|
|
|
5
|
Szot Justyna
|
IG Warszawa
|
|
|
|
|
6
|
Bastrzyk Michał
|
Spartan Lublin
|
|
|
|
|
7
|
Budzik Piotr
|
Bagry Kraków
|
|
|
|
|
8
|
Cytawa Szymon
|
Spartan Lublin
|
|
|
|
|
9
|
Domel Marcin
|
Olimpijczyk Olecko
|
|
|
|
|
10
|
Dubik Jakub
|
Niedźwiadek Przemyśl
|
|
|
|
|
11
|
Gołębiowski Oskar
|
Spartan Lublin
|
|
|
|
|
12
|
Jabłoński Wojciech
|
Śląski Rybnik
|
|
|
|
|
13
|
Kwiatkowski Sebastian
|
UMKSN Poznań
|
|
|
|
|
14
|
Myszczyński Arkadiusz
|
Olimpijczyk Olecko
|
|
|
|
|
15
|
Ojdana Adrian
|
IG Warszawa
|
|
|
|
|
16
|
Tydman Kacper
|
Olimpijczyk Olecko
|
|
|
|
|
Prosimy o potwierdzenie udziału do 20.09.2015r. na email: lekkoatletyka@pzsn.pl
REZERWOWI
Lp
|
Nazwisko i imię
|
Klub
|
Potwier
dzenie
|
Audio
gram
|
Paszport
|
Uwagi
|
1
|
Irek Natalia
|
IG Warszawa
|
|
|
|
|
2
|
Kniaż Anna
|
UMKSN Poznań
|
|
|
|
|
3
|
Rosołowska Katarzyna
|
IG Warszawa
|
|
|
|
|
4
|
Wierzchowska Monika
|
Olimpijczyk Olecko
|
|
|
|
|
5
|
Dragan Piotr
|
Spartan Lublin
|
|
|
|
|
6
|
Gliszczyński Łukasz
|
Sprint Sławno
|
|
|
|
|
7
|
Szczerba Przemysław
|
Olimp Wejherowo
|
|
|
|
|
Uwaga!
Na zgrupowaniu zabieramy:
- Zawodnicy posiadają ze sobą aktualne badania lekarskie,
- Ubranie i obuwie sportowe (na kation, halę i w terenie),
- Zawodnicy zobowiązani się do zabrania ze sobą obuwia terenowego, stroju kąpielowego
i lekkoatletycznego,