I Zgrupowanie Kadry Narodowej w Lekkiej Atletyce juniorów w Olecku
Polski Związek Sportu Niesłyszących w Lublinie informuje, że odbędzie się I zgrupowanie kadry narodowej w lekkiej atletyce juniorów w dniach 16.07.-23.07.2016r. w Olecku
Zbiórka uczestników - dnia 16.07.2016r. do godz.18.00 w Hotelu „Metamorfoza”,
pl. Zamkowy 7 w Olecku
Zakończenie zgrupowania - dnia 23.07.2016r. do godz.14:00
Wyżywienie i zakwaterowanie – Hotel „Metamorfoza”, pl. Zamkowy 7 w Olecku
Trening - stadion lekkoatletyczny-piłkarski, MOSiR, ul. Parkowa 1 w Olecku,
natomiast zajęcia wynajem obiektów (stadion, basen, odnowa biologiczna)
Trener kadry koordynatora - p. Jakubowska Regina
Trener - p. Bachmatiuk Magdalena
Trener - p. Pietruszka Renata
Trener - p. Sokół Jerzy
Trener - p. Kotowski Grzegorz
Obsługa techniczna - p. Świszcz Mariusz
Masażysta - p. Namiotko Natalia
Potwierdzenia proszę wysyłać do kierownika sekcji lekkoatletyki na email: lekkoatletyka@pzsn.pl
do 07 lipca 2016 r. do godz. 23:59
PROSZĘ NIE WYSYŁAĆ MAILEM DO PZSN
PZSN pokrywa koszty podróży.
Uwaga!
Na konsultacje zabieramy:
- zawodnicy posiadają ze sobą aktualne badania lekarskie,
- zawodnicy powinni posiadać niezbędny sprzęt sportowy,
- zawodnicy Kadr Narodowych na konsultacje lub zgrupowanie jako reprezentacji Polski obowiązkowo
noszą stroje treningowe z logiem PZSN i z naszytym godłem na piersi.
Uczestnicy konsultacji:
Lp
|
Nazwisko i imię
|
Klub
|
1
|
Brzezicka Natalia
|
Sprint Sławno
|
2
|
Kaczor Marta
|
Olimp Wejherowo
|
3
|
Kniaź Anna
|
UMKSN Poznań
|
4
|
Nowaczyk Natalia
|
Sprint Sławno
|
5
|
Rosołowska Katarzyna
|
IG Warszawa
|
6
|
Szot Justyna
|
IG Warszawa
|
7
|
Borowski Mateusz
|
Spartan Lublin
|
8
|
Domel Marcin
|
Olimpijczyk Olecko
|
9
|
Gliszczyński Łukasz
|
Sprint Sławno
|
10
|
Gołębiowski Oskar
|
Spartan Lublin
|
11
|
Jabłoński Wojciech
|
Śląski Rybnik
|
12
|
Ojdana Adrian
|
IG Warszawa
|
13
|
Stempurski Daniel
|
Spartan Lublin
|
14
|
Szczerba Przemysław
|
Olimp Wejherowo
|
15
|
Tydman Kacper
|
Olimpijczyk Olecko
|
16
|
Zagajewski Rafał
|
Sprint Sławno
|
17
|
Ziółkowski Maciej
|
Sprint Sławno
|
Rezerwowi:
1
|
Bastrzyk Michał
|
Spartan Lublin
|
2
|
Karwowska Anna
|
Olimpijczyk Olecko
|
3
|
Karwowska Karolina
|
Olimpijczyk Olecko
|
4
|
Larwińska Patrycja
|
Sprint Sławno
|
5
|
Nowak Katarzyna
|
UMKSN Poznań
|