Kategorie
I Zgrupowanie Kadry Narodowej w Piłce Nożnej Mężczyzn w Bydgoszczy
Zarząd Polskiego Związku Sportu Niesłyszących w Lublinie informuje, że I Zgrupowanie Kadry Narodowej w Piłce Nożnej Mężczyzn przygotowawcze przed kwalifikacjami do Letnich Igrzysk Olimpijskich Głuchych w Piłce Nożnej Mężczyzn „SAMSUN/Turcja’2017” w Bydgoszczy odbędzie się w dniach 24.08.-31.08.2015r.
Wyżywienie i zakwaterowanie – Hotel „ZAWISZA”, ul. Gdańska 163, natomiast zajęcia wynajem obiektów
(stadion, hala, park, basen, sauna, odnowa biologiczna)
Zbiórka uczestników - dnia 24.08.2015r. do godz.18.00 w Hotelu „ZAWISZA”
ul. Gdańska 163 w Bydgoszczy
Zakończenie zgrupowania - dnia 31.08.2015r. po śniadaniu
Trener kadry koordynatora - p. Opaczewski Aleksander
Trener - p. Stożek Radosław
Asystent trenera - p. Głąb Alfred
Obsługa techniczna - p. Stempurski Wojciech
Masażysta - p. ?
UCZESTNICY ZGRUPOWANIA
Lp
|
Nazwisko i imię
|
Klub
|
Potwier
dzenie |
Audio
gram
|
Pasz
port
|
Uwagi
|
1
|
Hempe Mateusz
|
Świt Wrocław
|
bramkarz
|
|||
2
|
Orłoś Tomasz
|
Spartan Lublin
|
bramkarz
|
|||
3
|
Wanot Karol
|
Śląski Rybnik
|
bramkarz
|
|||
4
|
Baran Bartłomiej
|
Res-Gest Rzeszów
|
||||
5
|
Bieniak Damian
|
Mazowsze Warszawa
|
||||
6
|
Borucki Mateusz
|
Pomorze Gdańsk
|
||||
7
|
Fąs Dominik
|
Wisła Bydgoszcz
|
||||
8
|
Gajda Damian
|
ŁKSG Łódź
|
||||
9
|
Łuczywek Krzysztof
|
Mazowsze Warszawa
|
||||
10
|
Małyska Mateusz
|
Śląski Rybnik
|
||||
11
|
Moroz Michał
|
Śląski Rybnik
|
||||
12
|
Muller Mateusz
|
Śląski Rybnik
|
||||
13
|
Ozóg Piotr
|
Res-Gest Rzeszów
|
||||
14
|
Sałapatek Robert
|
Wisła Bydgoszcz
|
||||
15
|
Szałyga Arkadiusz
|
Res-Gest Rzeszów
|
||||
16
|
Szczerbik Marek
|
Spartan Lublin
|
||||
17
|
Śmigasiewicz Marcin
|
Res-Gest Rzeszów
|
||||
18
|
Świgost Paweł
|
Mazowsze Warszawa
|
||||
19
|
Wróbel Łukasz
|
Spartan Lublin
|
||||
20
|
Wróbel Marcin
|
Spartan Lublin
|
REZERWOWI
Lp
|
Nazwisko i imię
|
Klub
|
Potwier
dzenie |
Audio
gram
|
Pasz
port
|
Uwagi
|
1
|
Damrat Oskar
|
Olimp Wejherowo
|
bramkarz
|
|||
2
|
Długowolski Paweł
|
Olimp Wejherowo
|
||||
3
|
Domurat Paweł
|
Śląski Rybnik
|
||||
4
|
Gałązka Filip
|
Bagry Kraków
|
||||
5
|
Guz Sebastian
|
Spartan Lublin
|
||||
6
|
Homa Marek
|
Res-Gest Rzeszów
|
||||
7
|
Hoppe Przemysław
|
Wisła Bydgoszcz
|
||||
8
|
Lachowicz Dominik
|
Spartan Lublin
|
||||
9
|
Paczyński Jan
|
Spartan Lublin
|
zgrupowanie klubu
|
|||
10
|
Paprota Dawid
|
Olimp Wejherowo
|
||||
11
|
Szymański Kamil
|
Mazowsze Warszawa
|
||||
|
||||||
|
||||||
|
Prosimy o potwierdzenie udziału do 14.08.2015r. na email: pilkanozna@pzsn.pl
UWAGA! Zwrot kosztów podróży.
Uwaga!
Na zgrupowaniu zabieramy:
- Zawodnicy posiadają ze sobą aktualne badania lekarskie,
- Ubranie i obuwie sportowe (na halę, stadion i w terenie),
- Zawodnicy zobowiązani się do zabrania ze sobą obuwia terenowego i stroju kąpielowego,
Uwaga!
Zawodnik nie ma paszportu to nie został powołany do kadry.
Uwaga!
Zawodnicy, którzy potwierdza udział w obozie w Bydgoszczy jednocześnie podejmują decyzję o uczestnictwie w konsultacji przed meczem eliminacyjnym ze Szwecją w terminie koniec września lub początek października.
Informacja!
Pierwszy mecz Szwecja-Polska najprawdopodobniej w Sztokholmie w dniu 03 października lub 10 października 2015r.