II Zgrupowanie Kadry Narodowej w Piłce Nożnej Chłopców we Wrocławiu
Polski Związek Sportu Niesłyszących w Lublinie informuje, że odbędzie się II Zgrupowanie kadry narodowej w piłce nożnej
juniorów przed mistrzostwami Europy Głuchych w piłce nożnej mężczyzn do lat 21 – „WROCŁAW”
w dniach 30.07.-04.08.2016r. we Wrocławiu
Zbiórka uczestników - dnia 30.07.2016r. do godz.18.00 w Hotelu „Śląsk”,
ul. Oporowskiej 60 we Wrocławiu
Zakończenie konsultacji - dnia 04.08.2016r. do godz.12:00
Wyżywienie i zakwaterowanie – Hotel „Śląsk”, ul. Oporowska 60 we Wrocławiu
Trening – Boisko „Oławka” i AWF AZS we Wrocławiu, natomiast zajęcia wynajem obiektów
(stadion, basen i odnowa biologiczna)
Trener kadry koordynatora - p. Opaczewski Aleksander
Trener – p. Stempurski Wojciech
Asystent trenera - p. Głąb Alfred
Asystent trenera - p. Rafalska Katarzyna
Obsługa techniczna - p. Morawski Eugeniusz
Masażysta - p. Majewski Jakub
Potwierdzenia proszę wysyłać do kierownika sekcji lekkoatletyki na email: pilkanozna@pzsn.pl
do 25 lipca 2016 r. do godz. 23:59
PROSZĘ NIE WYSYŁAĆ MAILEM DO PZSN
PZSN pokrywa koszty podróży.
Uwaga!
Na konsultacje zabieramy:
- zawodnicy posiadają ze sobą aktualne badania lekarskie,
- zawodnicy powinni posiadać niezbędny sprzęt sportowy,
- zawodnicy Kadr Narodowych na konsultacje lub zgrupowanie jako reprezentacji Polski obowiązkowo
noszą stroje treningowe z logiem PZSN i z naszytym godłem na piersi.
Uczestnicy konsultacji:
Lp
|
Nazwisko i imię
|
Klub
|
Uwagi
|
1
|
Adaszyński Piotr
|
Spartan Lublin
|
|
2
|
Bastrzyk Michał
|
Spartan Lublin
|
|
3
|
Bieniak Damian
|
Mazowsze Warszawa
|
|
4
|
Bondyra Norbert
|
Spartan Lublin
|
|
5
|
Gajda Damian
|
ŁKSG Łódź
|
|
6
|
Gałązka Filip
|
Bagry Kraków
|
|
7
|
Gdak Kacper
|
Spartan Lublin
|
|
8
|
Guz Jakub
|
Spartan Lublin
|
|
9
|
Guz Sebastian
|
Spartan Lublin
|
|
10
|
Krajewski Mateusz
|
Mazowsze Warszawa
|
|
11
|
Kuc Marcin
|
Mazowsze Warszawa
|
|
12
|
Lachowicz Dominik
|
Spartan Lublin
|
|
13
|
Łuczywek Krzysztof
|
Mazowsze Warszawa
|
|
14
|
Morawski Tomasz
|
Mazowsze Warszawa
|
|
15
|
Paczyński Jan
|
Spartan Lublin
|
|
16
|
Sitek Tomasz
|
Spartan Lublin
|
|
17
|
Szczerbik Marek
|
Spartan Lublin
|
|
18
|
Szewczyk Paweł
|
ŁKSG Łódź
|
|
19
|
Wojewoda Adam
|
Bagry Kraków
|
|
20
|
Wróbel Łukasz
|
Spartan Lublin
|
|
REZERWOWI:
Lp
|
Nazwisko i imię
|
Klub
|
Uwagi
|
1
|
Damrat Oskar
|
Olimp Wejherowo
|
|
2
|
Fąs Dominik
|
Wisła Bydgoszcz
|
|
3
|
Graczek Sebastian
|
ŁKSG Łódź
|
|
4
|
Kamańczyk Damian
|
ŁKSG Łódź
|
|
5
|
Matuszek Adam
|
Śląski Rybnik
|
|
6
|
Mróz Krzysztof
|
Spartan Lublin
|
|
7
|
Murawski Krystian
|
Niedźwiadek Przemyśl
|
|