Informacja - nagród dla zawodników i trenerów

Dla Polskich Związków Sportowych o zasadach - aktualne rozporządzenia w sprawie nagród dla zawodników i trenerów oraz stypendiów sportowych

Dla zawodników

Informacja dla Polskich Związków Sportowych o zasadach rozpatrywania wniosków w sprawie przyznawania wyróżnień i nagród pieniężnych zawodnikom za wybitne osiągnięcia sportowe.

W związku z wejściem w życie z dniem 8 października 2012 r. rozporządzenia Ministra Sportu i Turystyki z dnia 2 października 2012 r. w sprawie określenia rodzajów wyróżnień i wysokości nagród pieniężnych za wybitne osiągnięcia sportowe (Dz. U. z 2012 r., poz. 1107), Departament Sportu Wyczynowego w celu uporządkowania procedur związanych z przyjmowaniem wniosków w sprawie przyznawania wyróżnień i nagród pieniężnych zawodnikom na podstawie w/w rozporządzenia informuje, co następuje.

Dla trenerów

Informacja dla Polskich Związków Sportowych o zasadach rozpatrywania wniosków w sprawie przyznawania wyróżnień i nagród pieniężnych za osiągnięcia w działalności w zakresie sportu. 

W związku z wejściem w życie z dniem 12 października 2012 r. rozporządzenia Ministra Sportu i Turystyki z dnia 10 października 2012 r. w sprawie odznak, wyróżnień oraz nagród pieniężnych za osiągnięcia w działalności w zakresie sportu (Dz. U. z 2012 r., poz. 1126), Departament Sportu Wyczynowego w celu uporządkowania procedur związanych z przyjmowaniem wniosków w sprawie przyznawania wyróżnień i nagród pieniężnych trenerom/instruktorom na podstawie w/w rozporządzenia informuje, co następuje.

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.