Konsultacja kadry narodowej niesłyszących w Biegach Przełajowych w Bydgoszczy_po korekcie
Polski Związek Sportu Niesłyszących w Lublinie informuje, że konsultacja kadry narodowej niesłyszących w Biegach Przełajowych przed 11.Mistrzostwami Europy Głuchych w Biegach Przełajowych „BYDGOSZCZ’2018” odbędzie się w dniach 30.09.-04.10.2018r. w Bydgoszczy
Zbiórka uczestników - dnia 30.09.2018r. do godz.18.00 w hotelu „Zawisza”,
ul. Gdańska 163 w Bydgoszczy
Zakończenie konsultacji - dnia 04.10.2018r. po śniadaniu
Wyżywienie i zakwaterowanie – Hotel „Zawisza”, ul. Gdańska 163 w Bydgoszczy
Trening – Park Myślęcinek, natomiast zajęcia wynajem obiektów
(hala, stadion, park, odnowa biologiczna)
Trener główny - p. Jaros Marek
Trener - p. Jakubowski Marek
Trener i obsługa techniczna - p. Świszcz Mariusz
Fizjoterapeutka - p. Fus Weronika
Potwierdzenia proszę wysyłać do kierownika sekcji lekkoatletyki na email: lekkoatletyka@pzsn.pl
do 23 września 2018 r. do godz. 23:59
PZSN pokrywa koszty podróży.
Uwaga!
Na konsultacje zabieramy:
- zawodnicy posiadają ze sobą aktualne badania lekarskie,
- zawodnicy powinni posiadać niezbędny sprzęt sportowy,
- zawodnicy Kadr Narodowych na konsultacje lub zgrupowanie jako reprezentacji Polski obowiązkowo
noszą stroje treningowe z logiem PZSN i z naszytym godłem na piersi.
Uczestnicy konsultacji:
Lp
|
Nazwisko i imię
|
Klub
|
1
|
Borysowska Monika
|
Korona Szczecin
|
2
|
Kosztowny Agata
|
Korona Szczecin
|
3
|
Mejka Małgorzata
|
Mazowsze Warszawa
|
4
|
Nowak Monika
|
Odra Racibórz
|
5
|
Walkowiak Agnieszka
|
UMKSN Poznań
|
6
|
Zaręba Edyta
|
Spartan Lublin
|
7
|
Demianiuk Mateusz
|
Odra Racibórz
|
8
|
Gawroński Tomasz
|
Spartan Lublin
|
9
|
Gliszczyński Łukasz
|
Sprint Sławno
|
10
|
Kulpa Michał
|
Spartan Lublin
|
11
|
Marcinkiewicz Adrian
|
Olimpijczyk Olecko
|
12
|
Nowak Rafał
|
Odra Racibórz
|
13
|
Pempuś Bernard
|
Spartan Lublin
|
14
|
Piotrowicz Sławomir
|
Mazowsze Warszawa
|
15
|
Stępniowski Kacper
|
Spartan Lublin
|
16
|
Wojciechowski Michał
|
Spartan Lublin
|
Rezerwa:
Lp
|
Nazwisko i imię
|
Klub
|
1
|
Irek Natalia
|
IG Warszawa
|
2
|
Rosołowska Katarzyna
|
IG Warszawa
|
3
|
Supeł Julia
|
IG Warszawa
|
4
|
Szot Aleksandra
|
IG Warszawa
|