Kategorie
Konsultacja Kadry Narodowej Niesłyszących w Bowlingu w Pruszkowie i Warszawie
Polski Związek Sportu Niesłyszących w Lublinie informuje, że konsultacja Kadry narodowej Niesłyszących w Bowlingu w dniach 10.05.-12.05.2018r. w Pruszkowie i na badanie lekarskie COMS w Warszawie
Zbiórka uczestników - dnia 10.05.2018r. do godz.18.00 w Hotelu „ComfortBiznes”,
ul. B. Prusa 1 w Pruszkowie
Zakończenie konsultacji - dnia 12.05.2018r. po śniadaniu + suchy prowiant
Wyżywienie i zakwaterowanie - Hotel „ComfortBiznes”, ul. B. Prusa 1 w Pruszkowie
Badanie - dnia 11.05.2018r. o godz.08:00 – Centralny Ośrodek Medycyny Sportowej,
ul. Żwirki i Wigury 63 A w Warszawie,
Trening - Kręgielnia „Hulakula”, ul. Jagiellońskiej 82B w Warszawie.
PZSN zapewnia transport z hotelu do COMS w Warszawie. Wyjazd dnia 11.05.2018r. o godz. 07:15
Trener - p. Janicki Tomasz
Potwierdzenia proszę wysyłać do kierownika sekcji judo na email: bowling@pzsn.pl i tomek@skybowling.pl do 06 maja 2018 r. do godz. 23:59
PZSN informuje, że zawodnicy, którzy nie chcą na badanie lekarskie będą wykreślane z list zgrupowań i nie zostaną przyjęci do Ośrodka na zgrupowanie PZSN.
Jeżeli nie otrzymamy w trybie pilnym ważnych audiogramu ICSD i zawodnik zostanie WYKREŚLONY ze szkolenia centralnego oraz z Kadry Narodowej i na imprezy międzynarodowe.
Powołane zawodnicy powinien OBOWIĄZKOWO stawić się we wskazanym dniu 11 maja 2018r. o godzinie 08:00 w COMS przy ulicy Żwirki i Wigury 63A w Warszawie na czczo, z kubeczkiem z moczem do badania ogólnego i strojem sportowym do badania w Gabinecie Diagnostyki Funkcjonalnej.
PZSN pokrywa koszty podróży.
Uwaga!
Na konsultacje zabieramy:
- zawodnicy posiadają ze sobą aktualne badania lekarskie,
- zawodnicy powinien posiadać niezbędny sprzęt sportowy,
- zawodnicy Kadr Narodowych na konsultacje lub zgrupowanie jako reprezentacji Polski obowiązkowo
noszą stroje treningowe z logiem PZSN i z naszytym godłem na piersi.
Uczestnicy konsultacji:
Lp.
|
Nazwisko i imię
|
Klub
|
1
|
Dąbkowska Ewa
|
Pomorze Gdańsk
|
2
|
Kochaniec Ewelina
|
Spartan Lublin
|
3
|
Kozłowska Magdalena
|
Korona Szczecin
|
4
|
Milo Marta
|
Mazowsze Warszawa
|
5
|
Palacz Aleksandra
|
Spartan Lublin
|
6
|
Zalewska Marta
|
Świt Wrocław
|
7
|
Dłuźniewski Dariusz
|
Spartan Lublin
|
8
|
Gnyska Piotr
|
Pomorze Gdańsk
|
9
|
Pick Michał
|
Korona Szczecin
|
10
|
Pick Tomasz
|
Korona Szczecin
|
11
|
Pretorius Bartosz
|
Pomorze Gdańsk
|
12
|
Szczęsny Grzegorz
|
Wars Warszawa
|
13
|
Szymczak Paweł
|
Pomorze Gdańsk
|
14
|
Zarek Tomasz
|
Spartan Lublin
|
REZERWOWI
1
|
?
|
|
2
|
?
|