Kategorie
Konsultacja Kadry Narodowej Niesłyszących w Curlingu w Pruszkowie i Warszawie
Polski Związek Sportu Niesłyszących w Lublinie informuje, że odbędzie się Konsultacja Kadry narodowej Niesłyszących w Curlingu w dniach 30.11.-02.12.2017r. w Pruszkowie i na badanie lekarskie COMS w Warszawie
Zbiórka uczestników - dnia 30.11.2017r. do godz.18.00 w Hotelu „ComfortBiznes”,
ul. B. Prusa 1 w Pruszkowie
Zakończenie konsultacji - dnia 02.12.2017r. po obiedzie
Wyżywienie i zakwaterowanie – Hotel „ComfortBiznes”, ul. B. Prusa 1 w Pruszkowie
Badanie - dnia 01.12.2017r. o godz.08:00 – Centralny Ośrodek Medycyny Sportowej,
ul. Krasińskiego 54/56 w Warszawie,
Trening – Hala curlingowa Piętro wyżej / Level Up Curling Rink, ul. Jagiellońska 88 w Warszawie,
natomiast zajęcia wynajem obiektów (hala, odnowa biologiczna)
PZSN zapewnia transport z hotelu do COMS w Warszawie. Wyjazd dnia 01.12.2017r. o godz. 07:30
Trener - p. Beata Rek
Potwierdzenia proszę wysyłać do kierownika sekcji curlingowi na email: curling@pzsn.pl i ahoy@poczta.onet.pl
do 23 listopada 2017 r. do godz. 23:59
PZSN informuje, że zawodnicy, którzy nie chcą na badanie lekarskie będą wykreślane z list zgrupowań i nie zostaną przyjęci do Ośrodka na zgrupowanie PZSN.
Jeżeli nie otrzymamy w trybie pilnym ważnych audiogramu ICSD i zawodnik zostanie WYKREŚLONY ze szkolenia centralnego oraz z Kadry Narodowej i na imprezy międzynarodowe.
Powołane zawodnicy powinien OBOWIĄZKOWO stawić się we wskazanym dniu 01 grudnia 2017r. o godzinie 08:00 w COMS przy ulicy Krasińskiej 54/56 w Warszawie na czczo, z kubeczkiem z moczem do badania ogólnego i strojem sportowym do badania w Gabinecie Diagnostyki Funkcjonalnej.
PZSN pokrywa koszty podróży.
Uwaga!
Na konsultacje zabieramy:
- zawodnicy posiadają ze sobą aktualne badania lekarskie,
- zawodnicy powinien posiadać niezbędny sprzęt sportowy,
- zawodnicy Kadr Narodowych na konsultacje lub zgrupowanie jako reprezentacji Polski obowiązkowo
noszą stroje treningowe z logiem PZSN i z naszytym godłem na piersi.
Uczestnicy konsultacji:
Lp
|
Nazwisko i imię
|
Klub
|
1
|
Droździel Marta
|
Wars Warszawa
|
2
|
Dziubak Mariola
|
Wars Warszawa
|
3
|
Hawryluk Bogusława
|
MIG Gliwice
|
4
|
Kozub Monika
|
Wars Warszawa
|
5
|
Rudkiewicz Dorota
|
Wars Warszawa
|
6
|
Wanot Dorota
|
MIG Gliwice
|
7
|
Gocejna Robert
|
Wars Warszawa
|
8
|
Gumiński Tomasz
|
Wars Warszawa
|
9
|
Maculewicz Michał
|
Wars Warszawa
|
10
|
Szczęsny Grzegorz
|
Wars Warszawa
|
11
|
Twardowski Filip
|
Wars Warszawa
|
12
|
Wania Jakub
|
MIG Gliwice
|
Rezerwowi:
1
|
Prusik Paulina
|
IG Warszawa
|
2
|
Wolańska Marta
|
Mazowsze Warszawa
|
3
|
Jarka Mateusz
|
Wars Warszawa
|
4
|
Kinov Nikolay
|
Wars Warszawa
|