Kategorie
Konsultacja kadry narodowej niesłyszących w koszykówce kobiet w Pruszkowie i Warszawie_1
Polski Związek Sportu Niesłyszących w Lublinie informuje, że konsultacja kadry narodowej Niesłyszących w Koszykówce Kobiet odbędzie się w dniach 20.05.-23.05.2018r. w Pruszkowie oraz na badanie lekarskie COMS w Warszawie
Zbiórka uczestników - dnia 20.05.2018r. do godz.18.00 w Hotelu „Comfort Biznes”,
ul. Bolesława Prusa 1 w Pruszkowie
Zakończenie konsultacji - dnia 23.05.2018r. po śniadaniu
Wyżywienie i zakwaterowanie - Hotel „Comfort Biznes”, ul. Bolesława Prusa 1 w Pruszkowie
Badanie - Centralny Ośrodek Medycyny Sportowej, ul. Żwirki i Wigury 63A w Warszawie
Trening - Hala MZOS, ul. Bohaterów Warszawy 4 w Pruszkowie, natomiast zajęcia wynajem obiektów (hala, basen, stadion)
PZSN zapewnia transport z hotelu do COMS.
Trener - p. Tomasz Romanowski
Trener - p. Maciej Jacyna
Obsługa techniczna - vacat
Obsługa medyczna - Olga Grudzień
Potwierdzenia proszę wysyłać do kierownika sekcji koszykówki na email: koszykowka@pzsn.pl, tomaroma99@gmail.com i maciekj1@wp.pl do 13 maja 2018 r. do godz. 23:59
PZSN informuje, że zawodnicy, którzy nie chcą na badanie lekarskie będą wykreśleni z list zgrupowań i nie zostaną przyjęci do Ośrodka na zgrupowanie PZSN.
Jeżeli nie otrzymamy w trybie pilnym ważnych badań lekarskich zawodnik zostanie WYKREŚLONY ze szkolenia centralnego oraz z Kadry Narodowej
Powołani zawodnicy powinni OBOWIĄZKOWO stawić się we wskazanym dniu 23 maja 2018r. o godzinie 08:00 w COMS przy ulicy Żwirki i Wigury 63a w Warszawie na czczo, z kubeczkiem z moczem do badania ogólnego i strojem sportowym do badania w Gabinecie Diagnostyki Funkcjonalnej.
PZSN pokrywa koszty podróży.
Uwaga!
Na konsultacje zabieramy:
- zawodnicy posiadają ze sobą aktualne badania lekarskie,
- zawodnicy powinni posiadać niezbędny sprzęt sportowy,
- zawodnicy Kadr Narodowych na konsultacje lub zgrupowanie jako reprezentacji Polski obowiązkowo
noszą stroje treningowe z logiem PZSN i z naszytym godłem na piersi.
Uczestniczki konsultacji:
Lp
|
Nazwisko i imię
|
Klub
|
1
|
Byczkowska Marta
|
ŁKSG Łódź
|
2
|
Dobejko Matylda
|
Świt Wrocław
|
3
|
Figiel Marta
|
Spartan Lublin
|
4
|
Krygowska Agata
|
Świt Wrocław
|
5
|
Kuźniewska Anna
|
Świt Wrocław
|
6
|
Przybył Karolina
|
Świt Wrocław
|
7
|
Pyskło Natalia
|
ŁKSG Łódź
|
8
|
Siwek Justyna
|
Świt Wrocław
|
9
|
Stocka Małgorzata
|
Mazowsze Warszawa
|
10
|
Suchorowska Paulina
|
Mazowsze Warszawa
|
11
|
Szczygieł Dominika
|
ŁKSG Łódź
|
12
|
Twardowska Sara
|
IG Warszawa
|
13
|
Wanta Angelika
|
Świt Wrocław
|
14
|
Wróbel Olga
|
ŁKSG Łódź
|
Rezerwowe:
1
|
Bigaj Dominika
|
Świt Wrocław
|
2
|
Gajda Anna
|
ŁKSG Łódź
|
3
|
Kosińska Agata
|
Świt Wrocław
|
4
|
Kultys Jolanta
|
Mazowsze Warszawa
|
5
|
Szot Angelika
|
IG Warszawa
|
6
|
Wiśniewska Angelika
|
ŁKSG Łódź
|
7
|
Zelent Agata
|
Mazowsze Warszawa
|