Konsultacja kadry narodowej Niesłyszących w Koszykówce Kobiet w Zakopanem
Polski Związek Sportu Niesłyszących w Lublinie informuje, że zgrupowanie kadry narodowej niesłyszących w koszykówce kobiet przygotowawcze przed 23.Igrzyskami Głuchych odbędzie się w dniach 28.04.-03.05.2017r. w Zakopanem
Zbiórka uczestników - dnia 28.04.2017r. do godz.18.00 w Hotelu „COS”,
ul. Bronisława Czecha 1 w Zakopanem
Zakończenie konsultacji - dnia 03.05.2017r. po śniadaniu
Wyżywienie i zakwaterowanie – Hotel „COS”, ul. Bronisława Czecha 1, w Zakopanem
Trening - Hala COS, ul. Bronisława Czecha 1, natomiast zajęcia wynajem obiektów
(hala, stadion, odnowa biologiczna)
Trener - p. Romanowski Tomasz
Asystent trenera - p. Jacyna Maciej
Obsługa techniczna - p. Janiec Jarosław - tymczasowy
Masażysta - p. Grudzień Olga
Potwierdzenia proszę wysyłać do kierownika sekcji koszykówki na email: koszykowka@pzsn.pl i tomaroma99@gmail.com
do 21 kwietnia 2017 r. do godz. 23:59
PZSN pokrywa koszty podróży.
Uwaga!
Na konsultacje zabieramy:
- zawodniczki posiadają ze sobą aktualne badania lekarskie,
- zawodniczki powinien posiadać niezbędny sprzęt sportowy,
- zawodniczki Kadr Narodowych na konsultacje lub zgrupowanie jako reprezentacji Polski obowiązkowo
noszą stroje treningowe z logiem PZSN i z naszytym godłem na piersi.
Uczestniczki konsultacji:
Lp
|
Nazwisko i imię
|
Klub
|
1
|
Byczkowska Marta
|
ŁKSG Łódź
|
2
|
Dobejko Matylda
|
Świt Wrocław
|
3
|
Figiel Marta
|
Spartan Lublin
|
4
|
Gajda Anna
|
ŁKSG Łódź
|
5
|
Kamińska Monika
|
Spartan Lublin
|
6
|
Kosińska Agata
|
Świt Wrocław
|
7
|
Krygowska Agata
|
Świt Wrocław
|
8
|
Przybył Karolina
|
Świt Wrocław
|
9
|
Pyskło Natalia
|
ŁKSG Łódź
|
10
|
Stocka Małgorzata
|
Mazowsze Warszawa
|
11
|
Stojanowska Agata
|
Świt Wrocław
|
12
|
Szczygieł Dominika
|
ŁKSG Łódź
|
13
|
Tomala Ewelina
|
Świt Wrocław
|
14
|
Wróbel Olga
|
ŁKSG Łódź
|
15
|
Zelent Agata
|
Mazowsze Warszawa
|
16
|
Wanot Dorota
|
MIG Gliwice
|
Rezerwowe:
1
|
Ferst Kamila
|
Spartan Lublin
|
2
|
Fijałkowska Klaudia
|
ŁKSG Łódź
|
3
|
Irek Natalia
|
IG Warszawa
|
4
|
Koronkiewicz Gabriela
|
Mazowsze Warszawa
|
5
|
Matuszak Ewelina
|
Świt Wrocław
|
6
|
Rosołowska Katarzyna
|
IG Warszawa
|
7
|
Siecińska Angelika
|
ŁKSG Łódź
|