Kategorie
Konsultacja kadry narodowej niesłyszących w piłce nożnej kobiet w Pruszkowie i Warszawie
Polski Związek Sportu Niesłyszących w Lublinie informuje, że konsultacja kadry narodowej Niesłyszących w piłce nożnej kobiet odbędzie się w dniach 17.05.-20.05.2018r. w Pruszkowie i na badanie lekarskie COMS w Warszawie
Zbiórka uczestników - dnia 17.05.2018r. do godz.18.00 w Hotelu „ComfortBiznes”,
ul. B. Prusa 1 w Pruszkowie
Zakończenie konsultacji - dnia 20.05.2018r. po obiedzie
Wyżywienie i zakwaterowanie - Hotel „ComfortBiznes”, ul. B. Prusa 1 w Pruszkowie
Badanie - dnia 18.05.2018r. o godz.08:00 - Centralny Ośrodek Medycyny Sportowej,
ul. Żwirki i Wigury 63 A w Warszawie,
Trening - Hala MZOS, ul. Bohaterów Warszawy 4 w Pruszkowie, natomiast zajęcia wynajem obiektów
(hala, stadion)
PZSN zapewnia transport z hotelu do COMS w Warszawie. Wyjazd dnia 18.05.2018r. o godz. 07:15
Trener kadry koordynatora - p. Opaczewski Aleksander
Asystent trenera - p. Rafalska Katarzyna
Obsługa techniczna - p. Morawski Eugeniusz
Fizjoterapeuta - p. Majewski Jakub lub Lasota Katarzyna
Potwierdzenia proszę wysyłać do kierownika sekcji piłki nożnej na email: pilkanozna@pzsn.pl i tonko70@gmail.com do 10 maja 2018 r. do godz. 23:59
PZSN informuje, że zawodniczki, które nie chcą na badanie lekarskie będą wykreślane z list zgrupowań i nie zostaną przyjęci do Ośrodka na zgrupowanie PZSN.
Powołane zawodniczki powinie OBOWIĄZKOWO stawić się we wskazanym dniu 18 maja 2018r. o godzinie 08:00 w COMS przy ulicy Żwirki i Wigury 63 A w Warszawie na czczo, z kubeczkiem z moczem do badania ogólnego i strojem sportowym do badania w Gabinecie Diagnostyki Funkcjonalnej.
PZSN pokrywa koszty podróży.
Uwaga!
Na konsultacje zabieramy:
- zawodniczki posiadają ze sobą aktualne badania lekarskie,
- zawodniczki powinni posiadać niezbędny sprzęt sportowy,
- zawodniczki Kadr Narodowych na konsultacje lub zgrupowanie jako reprezentacji Polski obowiązkowo
noszą stroje treningowe z logiem PZSN i z naszytym godłem na piersi.
Uczestniczki konsultacji:
Lp
|
Nazwisko i imię
|
Klub
|
Uwagi
|
1
|
Althoff Emilia
|
Pomorze Gdańsk
|
|
2
|
Boćkowska Agnieszka
|
Mazowsze Warszawa
|
|
3
|
Dampc Agata
|
Mazowsze Warszawa
|
|
4
|
Jacyna Ewa
|
Świt Wrocław
|
|
5
|
Jagodzińska Alina
|
TON Poznań
|
|
6
|
Kaczmarczyk Agnieszka
|
TON Poznań
|
|
7
|
Kaczmarczyk Joanna
|
Mazowsze Warszawa
|
|
8
|
Kaczmarczyk Marta
|
Mazowsze Warszawa
|
|
9
|
Kopińska Julia
|
Spartan Lublin
|
bramkarka
|
10
|
Kuśmierek Anna
|
Świt Wrocław
|
|
11
|
Kuźniak Izabela
|
Odra Racibórz
|
|
12
|
Liścioch Ewa
|
Bagry Kraków
|
|
13
|
Maziarz Lidia
|
Mazowsze Warszawa
|
bramkarka
|
14
|
Pasicz Kinga
|
Spartan Lublin
|
|
15
|
Sierho Olga
|
Mazowsze Warszawa
|
|
16
|
Siwek Justyna
|
Korona Szczecin
|
|
17
|
Suchorowska Paulina
|
Mazowsze Warszawa
|
|
18
|
Wanat Pamela
|
Mazowsze Warszawa
|
Rezerwowe:
1
|
Aumiiller Wiktoria
|
Spartan Lublin
|
|
2
|
Dampc Karolina
|
Mazowsze Warszawa
|
|
3
|
Nowak Krystyna
|
Mazowsze Warszawa
|
|
4
|
Prusinowska Paulina
|
Mazowsze Warszawa
|
|
5
|
Zalewska Marta
|
Świt Wrocław
|