Konsultacja Kadry Narodowej Niesłyszących w Siatkówce Kobiet w Łodzi_l

Igrzyska coraz bliżej a my od 16 do 19 lutego trenowaliśmy w Łodzi. Pojawiły się nowe twarze w tym II trener Karol Maksymiuk. Pracowaliśmy nad wyprowadzeniem pierwszej akcji. Rozegraliśmy również kolejny mecz ŁALS, rewanż z zespołem Stal Głowno. W poprzednim spotkaniu przegraliśmy 3:0, tym razem było dużo lepiej. Pierwszy set przegraliśmy dość łatwo, głównie swoimi błędami. W drugim poprawiliśmy skuteczność ale końcówka należała do przeciwniczek. Dwa ostatnie sety zagraliśmy bardzo dobrze zagrywką i atakiem. Zaczął również funkcjonować blok. Na następnych zgrupowaniach będziemy pracować nad stabilizowaniem gry żeby utrzymać równy, wysoki poziom. Kolejne konsultacje za dwa tygodnie.