Koszykówka MŚGJ: 4 dzień - Polska-Turcja 70:101

Dzień rozpoczęliśmy od śniadania i spotkania przed meczem z Turcją. Omówiliśmy zespół z którym przyjdzie nam grać oraz powtórzyliśmy taktyczne formy naszej gry. O godzinie 15:00 mieliśmy obiad ,który po raz kolejny był słaby i chłopaki udali się na poobiedni spacer ,który został przerwany przez burze z deszczem. O godzinie 18:15 mieliśmy zaplanowany transport na sale, lecz niestety organizatorzy się nie spisali i było 45 minut spóźnienia. Mecz rozpoczął się zgodnie z planem po 15 minutowej rozgrzewce mimo naszych protestów. Niestety na walkę z Turkami starczyło nam sił tylko przez 2 kwarty. Nasz podstawowy gracz Kaczmarek doznał poważnej kontuzji do tego nałożyły się problemy z faulami Wudarczyka i nie byliśmy w stanie dotrzymać kroku Turcji. Przed nami 2 dni przerwy leczenie urazów regeneracja i już we wtorek zagramy z Izraelem.

Polska - Turcja 70:101 (18:32, 16:19, 22:24, 16:26)