MEG w HPN: 11 dzień - Rosjanki i Ukraińcy zostali mistrzami Europy Głuchych (ZDJĘCIA - 240)

W sobotę odbyło się cztery mecze w głównej hali „ARENA ARMEEC” o 3 miejsce i finał kobiet i mężczyzn. W hali trybuny było dużo osób do oglądania meczów i było ciekawe i emocyjne meczy. Wynik wśród kobiet o brąz Brytyjki pokonały Hiszpanek, natomiast w finale Rosjanki wygrały z Niemkami. W grupie mężczyzn o brąz zdobyli Holendrzy pokonując Turków, a w finale Ukraina wygrała z Rosją i zdobyła tytuł Mistrzostwa Europy – po raz drugi z rzędu. Po zakończeniu gier finałowych przedstawiciele EDSO rozdali złote, srebrne i brązowe medali i puchary dla najlepszych drużyn kobiet i mężczyzn oraz statuetki dla najlepszych piłkarki i piłkarza oraz król strzelców turnieju Mistrzostw wśród kobiet i mężczyzn. Ceremonia Mistrzostw została zamknięta, Mistrzostwa odbędzie się za 4 lata w Amsterdamie (Holandia).