MEG w HPN Kobiet: 10 dzień - Przegrana na pożegnanie. Polska-Norwegia 4:4 po dogrywce i karne 2:3

Ostatnie zawody o Mistrzostwo Europy w Halowej Piłce Nożnej w Sofii, nasze piłkarki walczyły z Norweżkami o 7 miejsce i znowu poniosła porażka. Była  to czwarta porażka z rzędu w Mistrzostwach Europy w Sofii. Trener Opaczewski zmienił  piątkę na parkiecie, ponieważ kilka osób doznało kontuzji.

Od początku minuty do 13 minut gry nasze piłkarki grały dobrze, walczyły i dużo strzelały celnie. Bramkarka Norwegi dobrze obroniła strzały naszych piłkarek. Nasze zawodniczki  straciły pierwszą bramkę po samobójcy Joanny Kaczmarczyk . Norwegia prowadziła 2:0 w drugiej połowie w 25 minucie. Nasze piłkarki nie poddawały się i walczyły do końca meczu. W ciągu 5 minut  strzeliły 3 bramki i prowadziły 3:2 !!! . Niestety chwila nieuwagi znowu straciłyśmy prowadzenie i w ten sposób do końca meczu był remis z Norwegią 3:3.

Urządzona dogrywka meczu i w pierwszej połowie dogrywki Norwegia prowadziła 4:3 ,a w 47 minucie w drugiej połowie Julia Kopińska obroniła rzut karny. W 48 minucie  nasze piłkarki zaatakowały i  dzięki dokładnemu podaniu z rogu Pauliny Suchorowskiej i Joanna Kaczmarczyk wyprzedziła przeciwniczkę Norwegi i strzeliła bramkę  Do końca dogrywki wynik nie uległ zmian. Po dogrywce byli rzuty karne. Pierwsze dwa zostały strzelone, a trzecia Barbara Kołtun miała pecha i strzeliła prosto do bramkarki i nieudała trafić do bramki i koniec marzenia o 7 miejsce i zajęła 8 miejsce.

Polska - Norwegia 4:4 (0:1, 3:3) karne 2:3
0:1 - 13:42 min. Joanna Kaczmarczyk - samobójcza
0:2 - 25:51 min. przeciwnik nr.6
1:2 - 31:31 min. Agnieszka Boćkowska
2:2 - 34:52 min. Agnieszka Boćkowska
3:2 - 36:12 min. Joanna Kaczmarczyk / asysta - Paulina Suchorowska z rogu
3:3 - 36:22 min. przeciwnik nr.10