MEG w HPN Kobiet: 6 dzień - Pechowa porażka Polek. Polska-Norwegia 5:6

Drugi mecz z grupy „ C „ nasze piłkarki przegrały z Norweżkami 5:6. Trener Opaczewski bez zmian wystawił piątką tak jak było meczu z Szwajcarią. W pierwszej połowie pokazaliśmy dobrą grę Norwegia strzeliła po błędzie Beaty Kaczmarczyk, która nie przypilnowała przeciwnika i ona wykorzystała i strzeliła gola. Dwie minuty później strzeliła gola Marta Kaczmarczyk dzięki asyście Beaty Kaczmarczyk i wyrównały a po paru sekundach znowu błąd obrońcy Barbary Kołtun i przeciwniczka wyprzedziła Kołtun i strzeliła bramkę, a bramkarka nie dała rady. Nasze piłkarki nie ustąpiły i atakowały, w końcu udało się i strzeliła Paulina Suchorowska na 2:2. Bez przerwy atakowały i dużo strzelały niecelnie bramkarka Norwegii była dobrze ustawienia. Norweżki wykorzystały po faulu Kołtun rzut wolny i strzeliły bramkę na 2:3 po błędzie dwóch obrońców, które źle stanęły w murze. Po 3 minutach bramka Pauliny Suchorowskiej i znowu remis 3:3. Obie drużyny miały równy poziom gry i tylko my niemieliśmy szczęścia. Dużo strzałów było niecelnych. Przed końcem 24 sekundy pierwszej połowy straciliśmy bramkę po błędzie obrońcy. Po rozpoczęcia drugiej połowy osiągnęliśmy remis dzięki golowi Marty Kaczmarczyk, której asystowała Paulina Suchorowska. Później w ciągu 5 minut Norweżki strzeliły dwie bramki i przegrywaliśmy 4:6. W 33 minucie Norweżki popełniły 6 faul i mieliśmy dwa strzały z rzutów karnych z 10 metrów dla naszej ekipy. Niestety Boćkowska Agnieszka strzeliła ponad poprzeczkę a drugi rzut Marty Kaczmarczyk strzeliła nie do obrony, a bramkarka Norweżek nie dała rady !!! Wynik 5:6 i jeszcze 6 minut do końca meczu i nasze piłkarki bez przerwy atakowały Norweżki i widać było że opadły z sił. Cały czas nasze atakowały niemiała szczęścia w tym dniu Paulina Suchorowska, która strzeliła aż 4 razy słupki !!! Przegrana z Norweżkami i one zajęły 1 miejsce, a nasze piłkarki zajęła 2 miejsce w  grupie „ C „ i będziemy walczyć z Niemkami o awans do półfinału w środę 26.11.br. Mamy nadzieję, że następny mecz i zagramy skuteczniej i awansujemy do półfinału.

Polska – Norwegia 5:6 (3:4)
0:1 - 02:38 min.- nr.11
1:1 - 04:31 min.- Kaczmarczyk Marta, asysta - Kaczmarczyk Beata
1:2 - 04:57 min.- nr.6
2:2 - 07:42 min.- Suchorowska Paulina
2:3 - 09:03 min.- nr.11
3:3 - 13:17 min.- Suchorowska Paulina
3:4 - 19:36 min.- nr.5