MEG w HPN Kobiet: 9 dzień - Trzecia porażka z rzędu w MEG. Polska-Belgia 2:3

Porażka Reprezentacji Polski z Belgią 2:3 o 5 - 8 miejsce. Trzecia porażka z rzędu w Mistrzostwach Europy Głuchych w Sofii. Trener Opaczewski bez zmian po raz czwarty wystawił piątką tak jak było meczu z Szwajcarią i Norwegią oraz Niemkami. Od początku minuty do 10 minut gry i nasze piłkarki grały katastrofalnie pokazaliśmy gry i straciły aż 3 bramki i wszystkie narzekały  na bole nóg oraz skurcze mięsni i było kilka zmian rezerwy, dlatego. po przerwie technicznej nasze piłkarki obudziły się psychicznie i potrafiły dobrze przypilnować przeciwniczki. W 18 minucie Beata Kaczmarczyka była sam na sam i nie wyszła strzelać do bramkę. Belgia prowadziła 3:0 w pierwszym połowie. Julia Kopińska doznała kontuzję i zmieniła ją Krystyna Nowak. W drugiej połowie osiągnęliśmy przewagę i Joanna Kaczmarczyk strzeliła gola, a asystowała jej Paulina Suchorowska. Bramka była ładna podania szybkie dokładne. Później w ciągu 4 minut Boćkowska Agnieszka otrzymała piłkę i dryblowała i sama mocno strzeliła z małej odległości do bramki i prowadziła dwie bramki w drugim połowie i cały czas atakowały. Kilka naszych piłkarek doznało kontuzji z powodu bólu mięsni i urazów nogi. Ale nasze rezerwy potrafiły pokazać dobrą grę. Nieudało się zremisować, żeby grać dogrywki. Belgijka dobrze przypilnowały i patrzyły czasu meczu i wygrały z naszymi piłkarkami 2:3. Walczymy z Norweżkami, które przegrały z Danią o 5-8 miejsce, tak znowu rywalizujemy z Norweżkami, które było razem w jednej grupie „ C „ i przegrałyśmy 5:6, a jutro chcemy zrobić rewanż za pokonanie nas przez Norweżki. Prosimy abyście trzymali za nas kciuki.

Będziemy walczyć z Norwegią o 7-8 miejsce w czwartek 28.11.br.

Polska - Belgia 2:3 (0:3)
0:1 - 04:11 min. - nr.11
0:2 - 07:47 min. - nr.11
0:3 - 09:06 min. - nr. 6
1:3 - 27:44 min. - Kaczmarczyk Joanna / asysta – Suchorowska Paulina
2:3 - 32:08 min. - Boćkowska Agnieszka

Żółta kartka: Kołtun Barbara (25:24 min.)

Składy: Kopińska Julia, Nowak Krystyna – Kaczmarczyk Joanna, Suchorowska Paulina, Kaczmarczyk Beata, Kaczmarczyk Marta
– Boćkowska Agnieszka, Kołtun Barbara, Margiewicz Paulina, Kaczmarzyk Izabela, Kultys Jolanta.