MEGJ-U'21 w Siatkówce Mężczyzn: Polska - Ukraina 0:3 - dzień 2

Jesteśmy już po pierwszych meczach Mistrzostw Europy Niesłyszących Juniorów w piłce siatkowej, które odbywają się w Palermo. W pierwszym spotkaniu nie pokazaliśmy na co nas stać. Przegraliśmy z Ukrainą 0:3 tylko momentami prowadząc wyrównaną grę. Na pierwszej przerwie technicznej prowadziliśmy 8:7, w trzecim secie odrobiliśmy ze straty 10:17 do stanu 17:19. Niestety w pozostałych fazach spotkania przewagę mieli nasi przeciwnicy. Nasz zespół nie sprawiał rywalom żadnych problemów zagrywką oraz źle przyjmował zagrywkę co uniemożliwiło osiągnięcie dobrego wyniku.

Polska - Ukraina 0:3 (13:25, 17:25, 18:25)

Skład naszego zespołu: Adrian Gasiewicz, Marcin Kuć, Tomasz Michno, Tomasz Morawski, Dawid Puszczyński, Dawid Lipski, Mateusz Kaniowski, Paweł Prystupiuk, Marcin Kuć, Grzegorz Ziętala. Mateusz Chyl - trener, Paweł Deguć - asystent trenera, Konrad Węgliński - fizjoterapeuta, Tomasz Włodarczyk - kierownik drużyny.

Opracował: Mateusz Chyl, trener główny piłki siatkowej