Michał Wojciechowski wygrał w biegu z cyklu Cztery Dychy w Lublinie

Michał Wojciechowski, niesłyszący lekkoatleta Spartana Lublin triumfował w kolejnym biegu z cyklu Cztery Dychy do Maratonu. Uczestnicy wystartowali obok stadionu Arena Lublin, natomiast meta znajdowała się na płycie boiska. Bieg ukończyło 1030 zawodników.

To kolejny olbrzymi sukces Michała Wojciechowskiego w tym roku. Niesłyszący biegacz Spartana 10-kilometrową trasę pokonał w czasie 31.57. Na drugim miejscu finiszował Michał Biały, reprezentujący barwy SKB Kraśnik (31.59), natomiast na trzecim Bartosz Ceberak z Lubartowa (32.14).