MŚ w PN Kobiet: 9 dzień

24.07.2012r. – Dziewiąty dzień

Pechowe ostatnie 10 minut
W ważnym meczu z Rosją niestety przegraliśmy 0:4 (0:1). Wynik wysoki choć do 80 minuty nasze zawodniczki dziennie
walczyły z Mistrzyniami Świata. Pierwsza połowa do 30 minuty Rosjanki nie były w stanie stworzyć sobie ani jednej sytuacji
bramkowej. Dopiero ze stałego fragmentu gry po błędzie środkowego obrońcy straciliśmy bramkę. Po przerwie aż do 80 minuty
nic nie wskazywało, że możemy ten mecz wysoko przegrać. W 10 minut straciliśmy trzy bramki przy czym czwartą
po bezmyślnym zagraniu naszej zawodniczki ręką w polu karnym w niegroźnej sytuacji. Szkoda gdyż 80 minut nasze
dziewczyny pokazały, że mogą walczyć z mistrzyniami świata  i nie odstawać od nich. Coraz lepiej spisuje się nasza
młoda bramkarka, która z meczu na mecz gra pewniej.