MŚ w PS: 6 dzień

Dziewczęta po wczorajszym dniu treningowym dzisiaj rozegrały drugie spotkanie ich przeciwniczkami  była drużyna Argentyny. W pierwszym secie dało się zauważyć dużo nerwowości w poczynaniach naszych dziewcząt stad niekorzystny wynik 21:25 dla przeciwniczek ale następne sety należały już do naszych dziewcząt i mecz zakończył się zwycięstwem 3:1 (21:25, 25:15, 25:17, 25:14).

Chłopcy rozegrali swój drugi mecz z bardzo wymagającym zespołem kandydatem do tytułu mistrzowskiego z zespołem Rosji. Po dobrej i wyrównanej grze ulegli przeciwnikowi w stosunku 3:0 (25:21, 25:18, 25:19) bezstronni obserwatorzy oceniali występ naszego zespołu bardzo wysoko. Szkoda wczorajszego meczu z Japonia , ale na usprawiedliwienie ma fakt ze pierwszy raz w życiu grali na bardzo dużej hali na której odbył się tegoroczny finał ligi światowej. Dzisiejsza porażka spowodowała ze będą  musieli grac o miejsca 9-12.