Niesłysząca wśród słyszących najlepsza !!!

W Gorzowie Wielkopolskim  odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów  w Sumo. Jak zwykle z sukcesami powróciła z nich reprezentantka Natalia Brzykcy, wywalczyła  trzy krążki dwa srebrne i jeden złoty. Krajowy czempionat odbył się w dniach 6.04.2013, najcenniejszy medal złoty Natalia zdobyła w kategorii do 95 kg, natomiast powyżej 95 kg i Open przegrała tylko walkę finałową z Mistrzynią Świata wagi ciężkiej Sylwią Krzemień, warto też dodać że walkę o wejście do finału wygrała z V-mistrzynią Świata wagi ciężkiej Jagodą Mazurek, Natalii kategoria jest bardzo ciężka ponieważ obstawa jest światowa mimo tego sobie świetnie poradziła i to że, nie słyszy wcale jej nie przeszkodziło w pokazaniu słyszącym że, można być lepszym od nich niech wiedzą że, nie słyszący nie są gorsi od nich a wręcz przeciwnie mogą ich pozytywnie zaskoczyć.

Natalii sukcesy zapewniły start w nad chodzących Mistrzostwach Europy, które mają się odbyć dnia 17-21.04.2013 w Warszawie będzie startowała w trzech kategoriach. Trzymamy za nią kciuki.

Krótkie podsumowanie Natalii Brzykcy – bardzo cieszę się z swoich sukcesów każdy medal który wygrywam jest to zasługą mojego trenera Mirosława Flaka i Radka Miśkiewicza dzięki nim uwierzyłam w siebie że jestem silną osoba do pokonywania słabości nie tylko na macie ale i w życiu przede mną jeszcze dużo pracy aby osiągnąć wymarzony cel moim marzeniem jest zdobyć medal na Igrzyskach Olimpijskich dlatego muszę ciężko pracować aby je spełnić.

Dlatego zachęcam wszystkie osoby niesłyszące i niepełnosprawne do uprawiania spotu nie bójcie się, że jesteście gorsi bo to  nie prawda!!!