Polacy wygrali 4-0 i awansowali na Finały MEG

Mecz barażowy o awans na Finały Mistrzostw Europy został rozegrany 2.09.2018 w Pruszkowie. Reprezentacja Polska podejmowała Reprezentacje Holandii. Mecz rozpoczął się o godzinie 11.00 na stadionie Znicz Pruszków. Pierwsza połowa meczu była bardzo nieskuteczna po obu stronach. Polacy zmarnowali kilka sytuacji podbramkowych a Holendrzy nie wykorzystali rzutu karnego. Do przerwy prowadzenie dla Polski dał Jan Paczyński z rzutu karnego. Po przerwie Polacy się "obudzili" i przycisnęli Holendrów co przyniosło efekt w postaci bramki w 48 minucie na 2-0 strzelił Paczyński. Polacy cały czas naciskali czego efektem był kolejny rzut karny i trzeciego gola nie kto inny jak Paczyński. Na listę strzelców wpisał się też nasz kapitan Wróbel Łukasz i tym samym Polacy wygrali 4-0 i awansowali na Finały Mistrzostw Europy które odbędą się w Grecji w 2019 roku.

Polska
Holandia
4:0 (1:0)
1:0
31’
Paczyński Jan (karny)
2:0
47’
Wróbel Łukasz
3:0
56’
4:0
84’
samobójcza

Polska w składzie:

Orłoś - Wróbel M (58' Śmigasiewicz), Wróbel Ł, Łuczywek, Moroz - Nowicki, Paczyński, Bieniak, Adaszyński (60'Barzał), Fąs, Borucki (80' Krajewski).

Nie zagrali: Hempe, Gałązka, Żurek, Szczerbik.

Zawodnicy oraz Sztab Szkoleniowy dziękują za wsparcie kibiców na meczu Polska-Holandia !!!