Polska - Francja 3:4 (3:1)

M ecz Polska - Francja rozpoczął się po naszej myśli i szybko wyszliśmy na prowadzenie po akcji Boruckiego a strzelcem był Adaszyński. Francja szybko odpowiedziała na stratę bramki i minutę później po błędzie obrońcy i faulu naszego pomocnika sędzia podyktował rzut karny dla Francji. Rzut karny został wykorzystany przez francuzów. Jakub Ferdynus zrewanżował się za rzut karny i po ładnej indywidualnej akcji dał prowadzenie naszej Reprezentacji. Graliśmy mądrze i ostrożnie i czekaliśmy na kolejną okazję aby przejść do kontrataku. Cierpliwość została nagrodzona i po solowej akcji Jana Paczyńskiego Polska prowadziła 3 do 1 z Francją i tak zakończyła się pierwsza połowa. Taki wynik dawał awans Francji jak i Polsce na Mistrzostwa Europy. W drugiej połowie Francuzi rzucili się do odrabiania strat a nasz zespół czekał na kontratak. Z upływem czasu błąd obrońcy wykorzystali Francuzi i drugi raz w polu karnym został sfaulowany Francuz i sędzia znów wskazał na wapno. Wynik 3 do 2 dla Polski. Do końca meczu zostaje 4 minuty a wynik daje nam awans. 86 minuta meczu, rzut rożny dla Francji, po dośrodkowaniu piłki wyżej wyskoczył Francuz ale strzał był niegroźny i podczas wybijania piłki w polu karnym obrońca źle wybił piłkę która trafiła do zawodnika z Francji. Francuz uderzył celnie z ok.18 metrów a bramkarz będąc zasłonięty przez zawodników nie zareagował na strzał nie widząc piłki. Przy stanie 3-3 Polacy rzucili się do ataku bo remis nie dawał możliwości awansu na ME. Poprzez zmianę taktyki odkryliśmy się i dzięki temu Francuzi mieli możliwość przeprowadzenia kontrataku i zrobili to skutecznie w 93 minucie i ostatecznie spotkanie zakończyło się 3-4 dla Francji.