Szymczak Paweł trzeci w Ostródzie

SZYMCZAK PAWEŁ ZAJĄŁ 3 MIEJSCE NA TURNIEJU SŁYSZĄCYCH W BOWLINGU „COLUMBIA OPEN & KING PIN CUP 2014” W KATEGORII „B” W OSTRÓDZIE 19.01-26.01.2014

Szymczak Paweł, Bartłomiej Pretorius, Piotr Gnyska i Grzegorz Szczęsny grali w pierwszym dniu eliminacji  (19.01.2014), nikt nie miał średniej powyżej 200 pkt., bo smarowanie było trudne, kula nie wracała z suchego boku, a na środku było dużo oleju. Po trzecim dniu eliminacji  już  niektórzy mieli średnią powyżej 200 pkt.

Wyniki w eliminacjach za 6 gier:

Paweł Szymczak - 1113 pkt (kat. B)

Bartek Pretorius  - 903 pkt (kat. C)

Piotr Gnyska  - 979 pkt (kat. C)

Grzegorz Szczęsny – 1053 pkt (kat. C)

Niestety Bartek, Piotr i Grzegorz nie awansowali do półfinału. Paweł Szymczak awansował do półfinału (16 zawodników) i zajął w nim 2 miejsce, miał 808 pkt za 4 gry, więc awansował do finału ROBIN ROUND (8 zawodników).  Zajął w nim 3 miejsce (1402 pkt.  z bonusami a bez bonusów 1322 pkt za 7 gier).

Dostał nagrody:  puchar, kasa 600 zł i torba na 2 kule.

ROUND-ROBIN - każdy z każdym w swojej kategorii (pojedynek składa się z 1 gry) za zwycięstwo w pojedynku zawodnik otrzymuje bonus w wysokości 20 pkt. za remis po 10 pkt. Podczas pojedynku na torze znajduje się 1 zawodnik/czka.