WorldDeafFootballCup: 7 dzień - Polki wygrały z Włoszkami 2:1 i pierwsza czwórka już zapewniona !

Mecz był bardzo wyrównany. Murawa miała wysoką trawę , dlatego grały ciężko na boisko. Nasze piłkarki prowadziły z Włoszką 1:0 dzięki bramkę Siwek ,która strzeliła z dalekiej odległości około 30 metrów !!!.

Za 40 minuty bez bramki, dopiero w 63 min. po faulu na przeciwnika Włoszka wykorzystała z rzutu wolnego i strzeliła bramkę, już jest remis 1:1. Nasze dziewczynki nie poddały się i dalej atakowały. Na polu było faul po Siwek i Boćkowska spoko myślą jak sposób strzelać bramkę z rzutu wolnego i Siwek decydowała sama strzeliła bramkę i prowadziła 2:1, po raz drugi z rzędu wygrana.
Za 40 minuty bez bramki, dopiero w 63 min po faulu na przeciwnika Włoszka wykorzystała z rzutu wolnego i strzeliła bramkę, już jest remis 1:1. Nasze dziewczynki nie poddały się i dalej atakowały. Na polu było faul po Siwek i Boćkowska spoko myślą jak sposób strzelać bramkę z rzutu wolnego i Siwek decydowała sama strzeliła bramkę i prowadziła 2:1, po raz drugi z rzędu wygrana.

Polska - Włochy 2:1 (1:0)
Obie bramki strzeliła Siwek Justyna w 22 i 75 min.