Wygrana Polaków na dobry początek

Polska Reprezentacja w Futsalu wygrała 7-1 ze Szwajcarią na Mistrzostwach Europy w Finlandii. Do przerwy było 3-0 dla naszej Reprezentacji. Nasz zespół realizował założenia taktyczne i Szwajcarzy nie mieli pomysłu na zdobycie bramki. W drugiej połowie Polacy wyszli pewni siebie na boisko i po kilku minutach było 5-0. Szwajcarzy próbowali odrabiać straty przez wycofanie bramkarza ale to dało jedna zdobyta bramkę a Polacy zdobyli kolejne dwie. Polacy uzyskali awans do ćwierćfinału. Następny mecz z Chorwacja o pierwsze miejsce w grupie D. #trzymajciekciuki #futsal #pzsn

Polska - Szwajcaria 7:1 (3:0)