Zgrupowanie kadry narodowej niesłyszących w lekkoatletyce w Pruszkowie i Warszawie
Polski Związek Sportu Niesłyszących w Lublinie informuje, że zgrupowanie kadry narodowej niesłyszących w lekkoatletyce przygotowawcze przed 6.Halowymi Mistrzostwami Europy Głuchych w Lekkoatletyce „HOMEL’2018” odbędzie się w dniach 14.03.-20.03.2018r. w Pruszkowie
Zbiórka uczestników - dnia 14.03.2018r. do godz.18.00 w Hotelu „ComfortBiznes”,
ul. B. Prusa 1 w Pruszkowie
Zakończenie zgrupowania - dnia 20.03.2018r. po śniadaniu
Wyżywienie i zakwaterowanie – Hotel „ComfortBiznes”, ul. B. Prusa 1 w Pruszkowie
Trening - Hala lekkoatletyczna AWF, ul. Marymoncka 34 w Warszawie, natomiast zajęcia wynajem obiektów
(hala i odnowa biologiczna)
Trener główny - p. Jaros Marek
Trener - p. Jakubowski Marek
Trener - p. Szymczuk Dariusz
Trener i obsługa techniczna - p. Świszcz Mariusz
Masażystka - p. Zarzycka Weronika
Potwierdzenia proszę wysyłać do kierownika sekcji lekkoatletyki na email: lekkoatletyka@pzsn.pl
do 10 marca 2018 r. do godz. 23:59
PZSN pokrywa koszty podróży.
Uwaga!
Na konsultacje zabieramy:
- zawodnicy posiadają ze sobą aktualne badania lekarskie,
- zawodnicy powinni posiadać niezbędny sprzęt sportowy,
- zawodnicy Kadr Narodowych na konsultacje lub zgrupowanie jako reprezentacji Polski obowiązkowo
noszą stroje treningowe z logiem PZSN i z naszytym godłem na piersi.
Uczestnicy konsultacji:
Lp
|
Nazwisko i imię
|
Klub
|
1
|
Biedna Alicja
|
UMKSN Poznań
|
2
|
Komander Martina
|
Odra Racibórz
|
3
|
Nowak Monika
|
Odra Racibórz
|
4
|
Wierzbicka Katarzyna
|
Odra Racibórz
|
5
|
Borowski Mateusz
|
Spartan Lublin
|
6
|
Cygler Robert
|
Mazowsze Warszawa
|
7
|
Dąbrowski Karol
|
Spartan Lublin
|
8
|
Rozumczyk Tomasz
|
Spartan Lublin
|
9
|
Gliszczyński Łukasz
|
Sprint Sławno
|
10
|
Gołębiowski Oskar
|
Spartan Lublin
|
11
|
Janda Bartłomiej
|
Spartan Lublin
|
12
|
Kotowski Grzegorz
|
Spartan Lublin
|
13
|
Kulpa Michał
|
Spartan Lublin
|
14
|
Marcinkiewicz Adrian
|
Olimpijczyk Olecko
|
15
|
Ojdana Adrian
|
IG Warszawa
|
16
|
Stempurski Daniel
|
Spartan Lublin
|
17
|
Tydman Kacper
|
Olimpijczyk Olecko
|
18
|
Wojciechowski Michał
|
Spartan Lublin
|
Rezerwowi:
1
|
Kuzin Angelika
|
IG Warszawa
|
2
|
Kuźniak Izabela
|
Odra Racibórz
|
3
|
Szot Justyna
|
IG Warszawa
|
4
|
Zaręba Edyta
|
Spartan Lublin
|
5
|
Miądzel Łukasz
|
Surdus Kielce
|
|
|
|