ZIG - 2 dzień: Hokej na lodzie

Finlandia-USA 3:4

Amerykańska powrót lub lekcje psychologiczne z zespołu USA.
W trzecim meczu na turnieju hokejowym zespołu USA pokonał Finlandią - 4:3.

Zespół USA wyglądał bardziej pewny siebie dziś, że w pierwszym meczu. Pierwszy gol w meczu zdobył na 5 minut przed końcem 1. tercji przez Piter Gintoli z USA. Zespół z Finlandii szansą na wyrównanie bardzo szybko. 1:1. Drugi cel USA zespół zdobył zaledwie kilka minut po rozpoczęciu lub drugim okresie Roberta Ruef. Ale Finlandia zdobyć z powrotem - 2:2. Janne Yurola z Finlandii wyniki w trzecim okresie. Ale w ciągu kilku minut Piter Gintoli sprawia, że ??jego drugą bramkę w meczu. I w krótkim czasie ponownie Robert Ruef wyniki zespołu i USA przyjmuje przewodnictwo 4:3. To był końcowy wynik meczu.
Trener drużyny Finlandii Janne Salmela był bardzo rozczarowany z dzisiejszych wyników: Nie byliśmy w dobrej formie dzisiaj nasi zawodnicy mogą grać znacznie lepiej i to była nasza wina. To było oczywiste dla nas, że nasi konkurenci dążą do wygrania. Zdaliśmy sobie sprawę, że w przyszłości spotkamy się, aby przygotować się do gry lepiej ". Poza tym, on powiedział, że jego zespół spodziewa się na pierwszym lub drugim miejscu zawodów.
Zespół USA świętował swoje pierwsze zwycięstwo w turnieju bardzo głośno.

To była ekscytująca gra. Jestem bardzo zadowolony, że wygraliśmy. Mam nadzieję, że będziemy w stanie walczyć o złoto - powiedział kapitan drużyny USA Jim Żurawia. - Chcemy wygrać cały zespół tutaj i dostać złoto. Nie możemy się doczekać następnej gry!.

Kanada-Kazachstan 14:0

W dwóch meczach turnieju hokeja Głuchych zespół Kazachstanu straciło 23 gole, a nie zdobyć ani jednego gola. W drugim dniu zawodów Kanada pokonała z Kazachstanem 14:0. Warto zauważyć, że są tylko 10 hokeiści w drużynie Kazachstanu. Po pierwszym okresie gry wynik był 8:0. 4 z 8 bramek zdobyła Kanadyjska gracza Ryan Khromtchenko.
Początek drugiego okresu nie była tak dramatyczna dla Kazachstanu, ale bliżej do końca 2. 20 minut gry różnica bramek zaczęły znowu rosnąć i okres zakończony z wynikiem 13: 0. W ostatnim okresie jedna bramkę zdobył w sieci Kazachstanu. Końcowy wynik meczu to 14:0 dla Kanady.